Psia kuleczka chce odzyskać wiarę w ludzi

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

PsiKlik.pl realizuje 35 cel. Jest nim pomoc dla Krysi

 


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę psiklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Zaczęło się od posta na facebooku - sunia od kilku godzin leży bez ruchu między samochodami na podwórku. Mimo zapowiadanej na noc burzy z deszczem, nikt nie pomyślał o zapewnieniu jej schronienia . "Jak jej się znudzi, sama sobie pójdzie."


Na miejscu zastaliśmy kupkę nieszczęścia - zaropiałe oczka, skołtuniona sierść, długie, poskręcane pazury, na narządach rozrodczych opuchlizna wielkości piłki tenisowej. Dolegliwości utrudniały maluchowi poruszanie się, więc leżała tam zrezygnowana... Po prostu czekając. Nam poddała się bez walki, obojętna na to, co się z nią dzieje.

 

W domu tymczasowym w Krysi zaczyna budzić się iskierka - nieśmiało nastawia brzuszek do drapania, początkowo zapierający się na progu psiak zaczyna merdać ogonkiem na widok smyczy. Nie mamy wątpliwości, że z biegiem czasu stanie się idealnym pieszczochem dla jakiejś wspaniałej rodziny. Jednak zanim zaczniemy o tym marzyć, musimy skupić się na zdrowiu psiaka - i tu BARDZO potrzebujemy Waszej pomocy. Zapchlenie, obustronne zapalenie spojówek, zniszczone zęby, łojotok skóry, liczne przeczosy, hipergimentacja. A na stos tych dolegliwości należy dorzucić wielki guz nowotworowy powodujący znaczny obrzęk pochwy.

Przed nami długa droga. Nie mamy pojęcia, przez co Krysia musiała przejść, jednak na pewno nie zaznała wiele dobrego. Dzięki Waszej pomocy możemy pokazać jej, czym jest spokojne, szczęśliwe życie.

Poomoc.pl i PsiKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 900zł

Wsparli

30 zł

Barbara z Krakowa

21 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
103%
931,80 zł Wsparły 42 osoby CEL: 900 ZŁ