Auto złamało mi kręgosłup - zbieram pieniądze...

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

PsiKlik.pl realizuje 39 cel. Jest nim pomoc dla psiaka o imieniu Kalbi


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę PsiKlik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________  

OPIS CELU:

 

Kalbi późną nocą siedział nieruchomo na samym środku ruchliwej drogi. Pędzące samochody omijały psa, starając się go nie przejechać. Nikt nie zwracał na niego uwagi, nikt nie zastanowił się dlaczego zwierzak nie stara się uciec, dlaczego się nie rusza…

Dopiero nieobojętna na los potrzebujących zwierząt pani Dominika zareagowała – nie wiedząc jeszcze, jak bardzo tragiczne okaże się rozwiązanie zagadki „nieruchomego stworzenia siedzącego na środku drogi”.

Pani Dominika zatrzymała samochód, zaczęła interesować się co się stało, skąd ten psiak na środku drogi. Przechodząca poboczem mieszkanka okolicznej miejscowości oznajmiła, że zwierzak chwilę wcześniej został potrącony przez samochód. Pani Dominika nie mogła zostawić cierpiącego czworonoga bez opieki. Z pomocą innych kierowców, którzy zatrzymali się nieopodal, ostrożnie przeniosła psa na pobocze drogi, delikatnie umieściła go w samochodzie i natychmiast udała się do najbliższej całodobowej lecznicy weterynaryjnej.

 

Na miejscu okazało się, że zwierzak rzeczywiście został potrącony przez samochód, bardzo cierpiał, miał krwotok wewnętrzny. Wykonane na miejscu zdjęcie RTG potwierdziło najgorsze – uszkodzony kręgosłup (ślady obrzęku pęcherzykowego/obicia płuca środkowego strony prawej, w projekcji bocznej kręgosłupa nadwichnięcie kręgu T11-T12).

Stan zdrowia czworonoga skonfrontowano z wysokiej klasy ortopedami z Krakowa. Lekarze uzgodnili, że konieczna jest natychmiastowa operacja, której koszt to około 2 500 złotych. Do tej kwoty dochodzą koszty wizyty, badań, podanych leków przeciwbólowych, opieki pooperacyjnej oraz późniejszej rehabilitacji.

 

Zabieg chirurgiczny, którego nie dało się przesunąć w czasie został z powodzeniem przeprowadzony „na kredyt” w klinice weterynaryjnej specjalizującej się w wykonywaniu skomplikowanych zabiegów chirurgicznych i ortopedycznych.

 

Pani Dominika jest studentką, z oczywistych powodów nie jest w stanie z własnych środków opłacić tak wysokich kosztów dlatego w imieniu Fundacji Psi Los oraz poszkodowanego w wypadku komunikacyjnym psiaka zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc i wsparcie.

Z góry bardzo gorąco dziękujemy.

Poomoc.pl PsiKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1100zł

Wsparli

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

130 zł

Paul

4 zł

Anonimowa Pomagaczka

powodzenia :)
2 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

Mam szczera nadzieje ze operacja się uda i ze po niej maluch będzie miał możliwość skakania tazem radośnie ze swoją rodzina na spacerach... Trzymam kciuki.

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
106%
1 170,40 zł Wsparło 46 osób CEL: 1 100 ZŁ