Niewidomy piesek Borek zbiera na operację oczu

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

Marcin Baranowski

PsiKlik.pl realizuje 56 cel. Jest nim pomoc dla Borka!

Marcin Baranowski


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę PsiKlik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________  

OPIS CELU:

Borek - bo tak ma na imię, urodził się na wsi. Swoje dwuletnie życie spędził na łańcuchu - tam nikt nie zauważył, że piesek widzi coraz gorzej, dla opiekuna najważniejszy był węch, bo dzięki niemu Borek reagował na wszystko co się rusza.

Wzrok tracił powoli. Wyrok - zaćma, gdy trafił pod naszą opiekę, od razu został przetransportowany do cudownego domu tymczasoweg,o gdzie od prawie 4 miesiący przebywa..

U nas piesek był już ślepy, ponieważ nie potrafiliśmy stwierdzić w  jakim stopniu piesek nie widzi, skierowaliśmy go na specjalistyczne badania okulistyczne do przychodni For Animals w Dąbrowie Górnicze,j gdzie Pani dr Dagmara Malinowska postawiła diagnozę - zaćma obu oczu. Ale jest nadzieja, ponieważ Borek ma dopiero 3 lata.

Cudny, bardzo mądry pies, szybko się uczy, zna dużo komend, uwielbia spacery, kocha ludzi, kocha inne psy. Jest bezproblemowy, .bierze udział w różnych psich akcjach, psich spacerach, biegach. Jeździ wszystkimi środkami komunikacji, kocha towarzystwo ludzi, nie lubi być sam, ma lęk seperacyjny, gdy zostaje sam.

W przychodni weterynaryjnej For Animlas wszyscy byli nim zaskoczeni - jego spokojem, jakby rozumiał wszystko, co się do niego mówi.

Niestety, koszty operacji sa ogromne. Operacja jednego oka to koszt 2500 zł! Prze operacja musi byc przeprowadzone specjalistyczne badanie oka - koszt kolejne 350 zł. Obecnie została wystawiona faktura za badanie okulistyczne - 140zł.

Kochani zwierzolubni, wierzymy, że z Waszą pomocą jesteśmy w stanie operować oczy pieska. Bez Was nie będzie nas stać, by opłacić operację zaćmy Borka.

Prosimy pomóżcie sprawić, by świat Borka był nie tylko ciemną plamą. Jest młodym zdrowym pieskiem, który w swoim życiu przeszedł wiele, zaznał wiele bólu i krzywdy z rąk człowieka. 

Teraz Borus jest kochany, zadbany, ma wszystko, co jest potrzebne do szczęścia psu. Brakuje mu tylko oczu, które mogłyby go prowadzić dalej przez życie.

_________________________________________

Poomoc.pl i PsiKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1500zł

Wsparli

30 zł

Anonimowy Pomagacz

200 zł

Aleksandra

30 zł

Tom

25 zł

Anonimowa Pomagaczka

30 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
104%
1 569,15 zł Wsparły 52 osoby CEL: 1 500 ZŁ