Oczy Felicji to jedne z tych, których nie zap...

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

DobryKlik.pl

PsiKlik.pl realizuje 65 cel. Jest nim pomoc dla psiej mamy i jej córki!

DobryKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę PsiKlik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "Dorzuć się!"
 

__________________________________________________  

CEL ZBIÓRKI:

Smutna, sponiewierana, zmęczona życiem i przepraszająca za wszystko... Felicja po przywiezieniu do schroniska nie miała nawet siły sama przejść krótkiego odcinka z auta za schroniskową bramę.

DobryKlik.pl

Musieliśmy wnieść ją na rękach, a ona położyła się na posłaniu jak u siebie i poszła spać... Odsypiała długie godziny tułaczki. Nie wiemy, skąd wzięła się na ulicy i jak to możliwe, że leżała na środku pola - czyżby doszła tam sama, czy jednak ktoś jej w tym pomógł? Tego już się nie dowiemy. Ale pewne jest to, że umarłaby na tym polu, jeśli nie z zimna, to śmierci głodowej, bo sama nie miała siły już dalej iść...

DobryKlik.pl

Felicja ma ponad 10 lat, jest sunią w typie Owczarka Szkockiego Collie. Waży zaledwie 19 kilo, jest niewidoma, ma świerzbowca i guza na łapie. Cała skóra swędzi... Nie wiemy, jak przeżyła mrozy - na brzuchu i pod łapami nie ma w ogóle sierści. Jej stan wskazuje na długotrwałe zaniedbanie.

DobryKlik.pl

Przy tym wszystkim jest sunią niesamowicie łagodną, wtula łepek w rękę człowieka i prosi o głaskanie. A przy badaniach nawet zamerdała ogonem! Pozwala przy sobie wszystko zrobić. Oaza spokoju.

Niestety, badania Felicji wykazały, że sunia ma cukrzycę i niedoczynność tarczycy. Wymaga mierzenia cukru kilka razy dziennie oraz podawania insuliny, a oprócz tego leków na tarczycę. Ze względu na świerzb wymaga również kąpieli. Przez kilka najbliższych dni będzie dostawała również kroplówki, ponieważ jest mocno odwodniona. Felicja wymaga długotrwałego leczenia: kąpiele w specjalnych  szamponach, lepszej jakości jedzonka, do tego insulina oraz leki na tarczyce...

DobryKlik.pl

Będziemy walczyć o Felicję! Sunia na to zasługuje. Jednak leczenie będzie długotrwałe, a koszty bardzo duże. Dlatego prosimy Państwa o pomoc: pomóżcie nam jej pomagać... Suni, która w starszym wieku zaznała wielce cierpienia. Wiemy, że jak zawsze, nie zawiedziecie nas! Bardzo dziękujemy.

___________________

Poomoc.pl i PsiKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę organizowaną przez

Towarzystwo Przyjaciół Zwierząt "Arkadia"

skarbonką na kwotę 1000zł

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

aneta
50 zł

Anonimowy Pomagacz

2 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

102%
1 024,15 zł Wsparły 32 osoby CEL: 1 000 ZŁ