Czy połamana miednica musi być wyrokiem śmie...

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

DobryKlik.pl

PsiKlik.pl realizuje 67 cel. Jest nim pomoc dla Tosi!

DobryKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę PsiKlik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "Dorzuć się!"
 

__________________________________________________  

OPIS CELU:

Tosia - ot mały, czarny kundelek w typie spanielka, ma około 8 lat. Nikt o nią nie walczy, nikt nie wyłoży kilku tysięcy na jej leczenie. Sunia trafiła pod nasza opiekę po wypadku komunikacyjnym. Diagnoza? Połamana miednica.

DobryKlik.pl

DobryKlik.pl

Koszt operacji to około 3 tysięcy, do tego dochodzą koszty pobytu, bardzo silnych leków przeciwbólowych, kontrolne badania, zdjęcia, rehabilitacja. Wraz z wyszczególnianiem kosztów przez lekarzy załamywaliśmy się coraz bardziej. Skąd znowu weźmiemy tak olbrzymią kwotę? Jak prosić ludzi o ponad 6 tysięcy, gdy niedawno zbieraliśmy na sunię także z połamaną miednicą i dzięki Państwu udało się uzbierać całą kwotę? Czy mamy prawo prosić znowu? Czy powinniśmy walczyć?

Odbyliśmy wiele długich rozmów z lekarzami. Zapewniają, że rokowania są dobre, operacja jest bardzo kosztowna, skomplikowana, ale szanse na odzyskanie sprawności duże... Nie mogliśmy w tej sytuacji poddać suni eutanazji. Dla nas było oczywiste, że podejmiemy walkę.

Będziemy prosić, błagać o każdy grosz, żeby nazbierać na jej leczenie i powrót do sprawności. Zdecydowałyśmy także, że poprosimy o pomoc zaprzyjaźnioną sekcję Grosik dla Spaniela. To młoda sekcja, pod swoją opieką ma dużo schorowanych psiaków. Nie byliby w stanie sami udźwignąć tak dużych kosztów. W związku z tym podjęliśmy decyzje, że razem będziemy ratować Tosię, dzieląc się kosztami. Kochani, Tosia z czwartku na piątek miała operację:

DobryKlik.pl

DobryKlik.pl

Sama operacja przeszła pomyślnie, niestety po paru dniach pojawił się ropień, który trzeba codziennie płukać, podawać antybiotyk, ponadto nastąpiło przesunięcie kości łonowej i w związku z tym konieczna jest reoperacja. To kolejne koszty i cierpienie dla malutkiej - zdajemy sobie z tego sprawę, ale lekarze zapewniają nas, że Tosieńka będzie chodziła! To nas motywuje, by walczyć o nią. Reoperacja będzie możliwa dopiero po całkowitym osuszeniu ropnia, pobyt w klinice przedłuży się, koszta radykalnie wrosną. Początkowo całkowity koszt leczenia (pobyt, leki itp.) szacowany był na około 5-6 tysięcy, teraz może wrosnąć nawet o dwa tysiące, dlatego Grosik dla spanieli i Chełmska Straż Ochrony Zwierząt Lublin wspólnie będą partycypować w kosztach.

Kochani, błagam Was nawet o najmniejsze wpłaty. Tosia to kolejny psiak, który trafił pod opiekę Stowarzyszenia. Na ratowanie potrzebne są ogromne środki, ale czy pieniądze mają kierować naszą decyzją o tym, czy zwierzak ma żyć, czy nie?

DobryKlik.pl

Proszę popatrzeć w jej oczka i powiedzieć: nie pomożemy Ci, nie mamy pieniędzy. My nie potrafiliśmy...

Edit 29.03.2019

Jesteśmy załamani...wiedzieliśmy, że 

walka będzie kosztowna, ale to dopiero początek, a kwota faktury jest ogromna :(

DobryKlik.pl

DobryKlik.pl

DobryKlik.pl

DobryKlik.pl

DobryKlik.pl

4500 zł, tyle nusimy zapłacić  do 5 kwietnia.....️️

Błagamy , nie mamy takich środków

___________________

Poomoc.pl i PsiKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę organizowaną przez

"Stowarzyszenie Chełmska Straż Ochrony Zwierząt"

skarbonką na kwotę 1000zł

Wsparli

5 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Mietek

Życie to największy dar. Jeszcze będziesz zdrowa i szczęśliwa.
50 zł

Anonimowy Pomagacz

Powrotu do zdrowia szybkiego zycze
50 zł

Anonimowy Pomagacz

Wracaj do zdrowia Piesku i żyj długo i szczęśliwie!

Pokaż więcej

94%
947,30 zł Wsparło 26 osób CEL: 1 000 ZŁ