Czy połamana miednica musi być wyrokiem śmierci?

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

DobryKlik.pl

PsiKlik.pl realizuje 67 cel. Jest nim pomoc dla Tosi!

DobryKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę PsiKlik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "Dorzuć się!"
 

__________________________________________________  

OPIS CELU:

Tosia - ot mały, czarny kundelek w typie spanielka, ma około 8 lat. Nikt o nią nie walczy, nikt nie wyłoży kilku tysięcy na jej leczenie. Sunia trafiła pod nasza opiekę po wypadku komunikacyjnym. Diagnoza? Połamana miednica.

DobryKlik.pl

DobryKlik.pl

Koszt operacji to około 3 tysięcy, do tego dochodzą koszty pobytu, bardzo silnych leków przeciwbólowych, kontrolne badania, zdjęcia, rehabilitacja. Wraz z wyszczególnianiem kosztów przez lekarzy załamywaliśmy się coraz bardziej. Skąd znowu weźmiemy tak olbrzymią kwotę? Jak prosić ludzi o ponad 6 tysięcy, gdy niedawno zbieraliśmy na sunię także z połamaną miednicą i dzięki Państwu udało się uzbierać całą kwotę? Czy mamy prawo prosić znowu? Czy powinniśmy walczyć?

Odbyliśmy wiele długich rozmów z lekarzami. Zapewniają, że rokowania są dobre, operacja jest bardzo kosztowna, skomplikowana, ale szanse na odzyskanie sprawności duże... Nie mogliśmy w tej sytuacji poddać suni eutanazji. Dla nas było oczywiste, że podejmiemy walkę.

Będziemy prosić, błagać o każdy grosz, żeby nazbierać na jej leczenie i powrót do sprawności. Zdecydowałyśmy także, że poprosimy o pomoc zaprzyjaźnioną sekcję Grosik dla Spaniela. To młoda sekcja, pod swoją opieką ma dużo schorowanych psiaków. Nie byliby w stanie sami udźwignąć tak dużych kosztów. W związku z tym podjęliśmy decyzje, że razem będziemy ratować Tosię, dzieląc się kosztami. Kochani, Tosia z czwartku na piątek miała operację:

DobryKlik.pl

DobryKlik.pl

Sama operacja przeszła pomyślnie, niestety po paru dniach pojawił się ropień, który trzeba codziennie płukać, podawać antybiotyk, ponadto nastąpiło przesunięcie kości łonowej i w związku z tym konieczna jest reoperacja. To kolejne koszty i cierpienie dla malutkiej - zdajemy sobie z tego sprawę, ale lekarze zapewniają nas, że Tosieńka będzie chodziła! To nas motywuje, by walczyć o nią. Reoperacja będzie możliwa dopiero po całkowitym osuszeniu ropnia, pobyt w klinice przedłuży się, koszta radykalnie wrosną. Początkowo całkowity koszt leczenia (pobyt, leki itp.) szacowany był na około 5-6 tysięcy, teraz może wrosnąć nawet o dwa tysiące, dlatego Grosik dla spanieli i Chełmska Straż Ochrony Zwierząt Lublin wspólnie będą partycypować w kosztach.

Kochani, błagam Was nawet o najmniejsze wpłaty. Tosia to kolejny psiak, który trafił pod opiekę Stowarzyszenia. Na ratowanie potrzebne są ogromne środki, ale czy pieniądze mają kierować naszą decyzją o tym, czy zwierzak ma żyć, czy nie?

DobryKlik.pl

Proszę popatrzeć w jej oczka i powiedzieć: nie pomożemy Ci, nie mamy pieniędzy. My nie potrafiliśmy...

Edit 29.03.2019

Jesteśmy załamani...wiedzieliśmy, że 

walka będzie kosztowna, ale to dopiero początek, a kwota faktury jest ogromna :(

DobryKlik.pl

DobryKlik.pl

DobryKlik.pl

DobryKlik.pl

DobryKlik.pl

4500 zł, tyle nusimy zapłacić  do 5 kwietnia.....️️

Błagamy , nie mamy takich środków

___________________

Poomoc.pl i PsiKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę organizowaną przez

"Stowarzyszenie Chełmska Straż Ochrony Zwierząt"

skarbonką na kwotę 1000zł

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Mariola

Piękna! Trzymaj się! Dzielna Sunieczka. Miłośników zwierząt jest sporo, pomożemy!
50 zł

Molly

2 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Małgorzata

30 zł

Magda

Trzymam kciuki zaTosie!!!!

Pokaż więcej

Wsparło 26 osób
947,30 zł (94%)