Pomóż zwierzętom z ukraińskiego piekła!

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

PsiKlik.pl realizuje 8 cel. Jest nim pomoc dla psiaków na Ukrainie!PsiKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę psiklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Jest na świecie miejsce, w którym psy mają niewiarygodnie straszne życie! W miejscu tym rogrywa się wojna, a codzienność tamtejszych istot to kalectwo i ulica. Nie ma na co czekać! Wraz z Psorro – w służbie Zwierzakom kilka dni temu rozpoczęliśmy akcję "Ukraina", której pierwszy etap zakończył się błyskawicznie! Kontynuujemy nasz projekt, ponieważ potrzeby nadal są ogromne.W czerwcu przyjedzie do Polski 10 psów z dniepropietrowskiego schroniska, które ma pod opieką ponad 500 psów i ponad 100 kotów. Zaprzyjaźnione Fundacje zobowiązały się pomóc – jedna przygarnie pod swoje skrzydła 6 psów, inna – umieści pozostałe psiaki w domach tymczasowych.


Organizujemy zbiórkę, aby nie powitać wolontariuszek i psiaków z pustymi rękoma. Być może uda się również odrobinę wesprzeć finansowo zakup paliwa na podróż. Pilnie musimy zaopatrzyć się w środki Bravecto oraz Advocate, a także podkłady higieniczne. Potrzebne są koce, klatki, ręczniki, psie materace, obroże, smycze, wiaderka na wodę, mokra karma, makaron, ryż, a także wszelkie środki czystości, worki na śmierci, farby ścienne.
 


Kochani, nie dzielmy zwierząt w potrzebie na te „nasze" i te „cudze. Przecież każde zwierzę, bez względu na to, w jakim kraju dosięgła je krzywda, zasługuje na pomocną dłoń! Przy tak ogromnej ilości zwierząt, jaką zajmują się nasi opiekunowie, umożliwienie nam zakupu czegokolwiek z listy potrzeb jest niezwykłym darem. Pomóżmy ukraińskim zwierzakom w walce o życie, zdrowie i lepsze jutro!

Poomoc.pl i PsiKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 900zł

Wsparli

150 zł

Max

Wielkie serca macie, oby jak najwięcej istnień udało Wam się uratować. P.S. mam nadzieję, że jesteście wege i nie dzielicie zwierząt na te jadalne i niejadalne.
5 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

Anonimowa Pomagaczka

Trzymajcie się psiaki ;))
100 zł

Iwona

Trzymajcie się!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
101%
910,90 zł Wsparło 26 osób CEL: 900 ZŁ