Kocięta ze śmietnika ze szkłem! Ratunek przed śmiercią głodową

Wsparło 26 osób
1 243 zł (54,51%)
Brakuje jeszcze 1 037 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 10 Czerwca 2021

Zakończenie: 25 Lipca 2021

Dramatyczne zdjęcia i opis sytuacji: "Wczoraj moja mama znalazła 6 małych kociąt w kuble na szkło. Szkoda, żeby kotki pozdychały. Czy byłaby możliwość, żeby Pani je przygarnęła?"

Taką wiadomość otrzymała Pani Maria Kołodziejek, która od lat ratuje zwierzęta. Gdyby nie jej natychmiastowa reakcja - dzisiaj już by ich nie było. Umarłyby okropną głodową śmiercią... Kocięta natychmiast trafiły do weterynarza. Są potwornie odwodnione i głodne.  Mają zaawansowany koci katar. Leczenie będzie długie, a opieka nad maluszkami bardzo wymagająca. Karmienie butelką takich maluszków to nieprzespane noce przez wiele tygodni. Mają szczęście, że trafiły pod skrzydła cudownej Pani Marii, która będzie walczyć o ich życie z całych sił❤

Maluszki potrzebują Waszego wsparcia! Prosimy w ich imieniu o pomoc w pokryciu kosztów leczenia, karmy, mleczka dla kociąt, szczepień i utrzymania do czasu znalezienia domków. Startery i mleczko dla kotów jest bardzo drogie. Nie możemy pozwolić, aby im czegoś zabrakło.

Edit: Ciąg dalszy nieszczęść do ratowania- jedna z kotek będąca pod opieką dt musi przejść dwie operacje usunięcia obu listew mlecznych z uwagi na guzy😔. 

Koteczki przebywają w okolicach Brzegu - woj. opolskie.

Kontakt: 505682029

Pomogli

Ładuję...

Organizator
27 aktualnych zbiórek
40 zakończonych zbiórek
Wsparło 26 osób
1 243 zł (54,51%)
Brakuje jeszcze 1 037 zł
Wesprzyj