Psy i Koty nie muszę umierać!

lessiuu
organizator skarbonki

PSY I KOTY NIE MUSZĄ CIERPIEĆ!

Tysiące zwierząt w Polsce, zostało porzuconych przez swoich właścicieli pozbawiając ich dachu nad głową, jedzenia oraz normalnego życia. Jedyną opcja ratunku dla takich zwierząt jest schronisko, w którym muszą cierpliwie czekać na nową rodzinę, która nie zawsze się pojawia.
Miesięczny koszt utrzymania 400 zwierząt w jednym schronisku to koszt około 30.000 tysięcy miesięcznie, który cyklicznie się powtarza w skali całego roku. Środki te znacznie przewyższają wszelkie dochody, które dane schronisko otrzymuje od fundacji, sponsorów oraz charytatywnych datków.


ZMIENIMY TO RAZEM!
Analizując wszelkie informacje zebrane w sieci, postanowiłem stworzyć stronę internetową, która codziennie będzie pomagała naszym mały pupilom czekającym na adopcje.

Myślisz to niemożliwe? Nie masz racji!

Na pewno spotkałeś się już kilka razy w swoim życiu ze stronami typu kliknij, aby pomóc, idealnym przykładem w naszej zbiórce jest www.psiklik.pl

Strony tego typu pozyskują finansowanie z kilku rzeczy:

reklamy Google Adwords - jest to najpowszechniejszy system zarabia na naszych stronach internetowych oraz blogach,


sponsorzy - firmy, chętne do pomocy, które w zamian za logo na stronie są w stanie przekazać dane kwoty na cele charytatywne,


wolne datki - kwoty przekazane przelewem na konto fundacji, która wspiera dany cel
 

 
Łącząc te wszystkie rzeczy możemy stworzyć stronę, która każdego dnia będzie niosła pomoc potrzebującym zwierzętom w wybranych przez nas schroniskach.

Dalej uważasz, że to nie ma sensu?

Nie będziemy Cię przekonywać na siłę, możemy tylko zasugerować, żebyś sprawdził jak działają strony internetowe przekazujące środki od wielu lat, między innymi znany pajacyk.

 
CHCESZ POMÓC? DZIĘKUJEMY!
Jeżeli chcesz wesprzeć naszą inicjatywę i pomóc bezbronnym zwierzętom, które każdego dnia cierpią i czekają na swój nowy dom - zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce.

Wszyscy darczyńcy zostaną umieszczeni na stronie internetowej, która mamy nadzieje powstanie już niedługo dzięki Waszemu wsparciu, dlatego prosimy o wpisywanie swoich imion i nazwisk podczas dokonywania wpłaty.

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 599 ZŁ