DLA PSÓW Z INTWERWENCJI RUDA, FRED I BARNEY

Katarzyna Huszcza
organizator skarbonki

Kochani! Niedługo wiosna. Wszystko budzi się do życia. I ja z tym nastawieniem chcę zacząć nową porę roku. Z tej okazji chciałam prosic Was o wsparcie. Jak niektórzy wiedzą opiekuję się sunią z interwencji- Rudą. Fundacja od jakiegość czasu prowadzi zbiórkę na utrzymanie i leczenie 3 psiaków - w tym właśnie jej.

Ruda jest już starszą, niedowidzącą suczką. Ma kłopoty z chodzeniem i zmiany skórne. Po całej serii badań okazało się, że oprócz dwóch tłuszczaków pod skórą ma też niedoczynność tarczycy. Bierze leki. Zmiany skórne zaczynają się cofać. Do tego dochodzą kąpiele lecznicze co kilka dni. Rudą opiekuję się z przyjemnością ponieważ to kochana i spokojna sunia. Dogaduje się z psami i kotami.

Ale jedno jednak wciąż pozostaje problemem. Fundacja musi opłacić wszystkie faktury za badania, leczenie,szczepienia, odrobaczenia oraz  karmę. Niestety sprawa odnośnie interwencji utknęła - zarówno na policji jak i w gminie. To tylko oddala Rudą , Barneya i Freda od ewentualnej adopcji. Ich wegetacja z prawnego punktu widzenia może potrwać jeszcze bardzo długo. A te 3 psiaki to nie mało kosztów, które musi ponieść fundacja, aby zapewnić im należytą opiekę.

Dlatego bardzo proszę Was o wsparcie tej zbiórki poprzez moją skarbonkę, aby Fundacja moga osiągnąć cel.

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 300 ZŁ