PUMA - ofiara ludzkiej bezmyślności

W piątek 25 kwietnia 2014 r otrzymaliśmy zgłoszenie o potrzebie pomocy dla 5 kilogramowego szczeniaka będącego w wieku 4 tygodni. Okazało się, że jest to suczka o tydzień starsza i 4 kilogramy lżejsza. SŁODKA PUMA waży zaledwie 930 gram!!! Jest w wieku około 5 - 6 tygodni życia.     Maleństwo zostało bezmyślnie zabrane od karmiącej matki przez nastoletnią dziewczynę. Bezrozumnie zabrała szczenię psiej matce i przetransportowała z Kielc do Bytomia! Po co ?  Ano tak sobie... Transport powrotny okazał się nierealny...
   

PUMA trafiła do naszej fundacji 30 kwietnia 2014 r. W dniu następnym pomimo święta Pani doktor lecznicy w Tarnowskich Górach przyjęła nas w celu zbadania psa, odpchlenia, odrobaczenia, obcięcia pazurków. Cieszymy się bardzo również i  z tego faktu, że była razem z nami pani Renata sprawująca obecnie opiekę nad PUMĄ .

Nie chcieliśmy stresować kruszynki umieszczeniem jej w środowisku, w którym słychać szczekanie wielu psów. Dlatego przekazaliśmy pieska pani Renacie, która daje małej dużo miłości i cierpliwości.
Bardzo prosimy o wspracie. Zbieramy na karmę dla malutkiej PUMY.

Wsparli

100 zł

Anonimowa Pomagaczka

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
100%
100 zł Wsparła 1 osoba CEL: 100 ZŁ