Błagamy o pomoc w spłaceniu długu za operację Pusi...

13 dni do końca
Wsparło 26 osób
1 093 zł (31,22%)
Brakuje jeszcze 2 407 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 19 Maja 2020

Zakończenie: 14 Października 2020

13 Września 2020, 22:57
Z wielkim bólem serca pożegnaliśmy Pusię... jej opiekunce pozostał ogromny dług, prosimy o pomoc!

Kochana Pusia przegrała z chorobą, mimo ogromnych starań jej opiekunki nie dało się nic więcej zrobić. Pusia miała wspaniałą opiekę... Żałujemy, że nie udało się przedłużyć jej życia o jeszcze troszkę, kupić trochę czasu... Jej opiekunka została z długiem na ponad 1400zł, ma pod opieką kilka swoich kotów i dokarmia bezdomne koty, nie umie przejść obojętnie obok potrzebującego zwierzaka... Dlatego bardzo prosimy pomóżcie przekazując darowizny... Dzięki temu będzie mogła pomagać dalej potrzebującym kotom, zabrać do weterynarza czy nakarmić... Z góry dziękujemy za każdką złotówkę przekazaną na spłatę długu, który pozostał po leczeniu Pusi...

Aktualizacja:

Pusia po operacji, guz został wysłany na badania histopatologiczne, uszko jest czyszczone co jakis czas. Weterynarz powiedział, że dawno nie spotkał się z taką ilością ropy i mazi w uchu. Kotka na drugi dzień po zabiegu odzyskała aptetyt.

Bardzo prosimy o wsparcie finansowe. Koszty zrobienia tomografii komputerowej, operacji, badań i wizyt to na ten moment około 3000zł.

Pusia potrzebuje Waszej pomocy! Z uszka Pusi wyciekała krew i jakiś płyn, okazało się, że w uchu urósł guz, który zatyka kanał słuchowy. W celu dokładniejszej diagnostyki została wykonana tomografia komputerowa, która jest bardzo kosztowna...

Płatność została odroczona, ale my nie mamy potrzebnych funduszy na ten cel. Okazało się, że guz jest operacyjny i Pusia wkrótce ma przejść zabieg chirurgiczny mający na celu wycięcie zmiany oraz wysłanie jej na badania histopatologiczne.

Kotka cały czas odczuwa dyskomfort i coraz większy ból, ostatnio odmawia jedzenia i dostała kroplówki, zabieg musimy przyspieszyć... Koszty tej operacji znów są bardzo duże, dlatego kolejny raz prosimy Was o pomoc.

Mamy nadzieję, że po zabiegu Pusia wróci do zdrowia i nadal będzie mogła cieszyć się życiem, w końcu ma dopiero 10 lat! Wierzymy, że ma przed sobą jeszcze wiele pięknych dni. Walczymy o jej życie i zdrowie, pomożecie?

Pomogli

Ładuję...

Organizator
13 aktualnych zbiórek
277 zakończonych zbiórek
13 dni do końca
Wsparło 26 osób
1 093 zł (31,22%)
Brakuje jeszcze 2 407 zł
Wesprzyj