Na ratunek bezdomnym zwierzakom ❤️

Michał Gębała
organizator skarbonki

Nikt nie jest w stanie oszacować ilości bezdomnych psów i kotów w Polsce. Fundacja dla zwierząt "Puszatek" wspiera rozwiązanie tego problemu i jest adresowana do wszystkich okazujących współczucie i oferujących pomoc zwierzętom.

Walczymy z bezdomnością zwierząt u samych podstaw tego problemu, pomagając schroniskom w znajdywaniu nowych domów dla przebywających u nich zwierzaków. Robimy to poprzez sprawne łączenie zwierząt ze schronisk z osobami, które chcą adoptować psa lub kota. Dzięki nam udało się odmienić los tysięcy zwierząt ze schronisk! Prowadzimy także wiele projektów ukierunkowanych na materialne wsparcie poszczególnych schronisk oraz poszczególnych zwierząt.

Nasze motto to: „Nie każdy dom musi mieć psa i kota, ale każdy pies i kot musi mieć dom” ❤️

Anonimowy Pomagacz

Łasek z Nowego Dworu Mazowieckiego

Anonimowy Pomagacz

Pesto z Rzeszowa

Każdego dnia w schroniskach w całej Polsce tysiące psów i kotów czekają na nowy dom. Są to nie tylko dorosłe psy i koty, ale także szczeniaki oraz kocięta. Adopcja psa lub kota ze schroniska nie tylko odmieni życie tego zwierzaka, ale także da Tobie lojalnego i kochającego przyjaciela.

Pomagamy zwierzakom od 2014 roku. Jako fundacja współpracujemy ze schroniskami dla zwierząt z całej Polski i pomagamy, aby psy i koty będące pod ich opieką znalazły nowy kochający dom! Dzięki prowadzonemu przez nas portalowi Puszatek.pl udało się nam odmienić los prawie 10.000 zwierzaków!

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

To motywuje nas do dalszego działania, a do zrobienia jest wciąż tak wiele! Tysiące innych psów i kotów ze schronisk z nadzieją czekają na poprawę swojego losu oraz na znalezienie wymarzonego domu, gdzie będą mogły realizować swoje pasje.

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Nasze działania to także materialna pomoc dla schronisk, aby zwierzakom żyło się tam lepiej. Niektóre ze zrealizowanych przez nas projektów to np: zakup materiałów do budowy boxów dla psów dla schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim lub zakup kocy dla zwierząt ze schroniska OTOZ w Tczewie.

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Potrzebujemy Waszego wsparcia, aby dalej pomagać psom i kotom ze schronisk i aby walczyć z problemem bezdomności zwierząt. Zebrane środki przeznaczymy na utrzymanie i dalszy rozwój skutecznego systemu wsparcia adopcyjnego, dzięki czemu znajdziemy nowe domy dla kolejnych tysięcy kotów ze schronisk. Tylko z Waszą pomocą możemy odmienić los tych cudownych zwierząt.

Prosimy o Waszą pomoc w imieniu tych wszystkich piesków i kotków, które przebywają w schroniskach i które z nadzieją wyczekują na odmianę swojego losu oraz na swojego nowego człowieka, który zdecyduje się dokonać adopcji i obdarzyć je miłością.

Wsparli

1 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

Artanan

10 zł

Lunia

10 zł

Franio

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

30 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
266 zł
Wsparło 31 osób