"Pełna miska na Dzień Pieska"

Przytulisko w Rachowie
organizator skarbonki

Przytulisko w Rachowie

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Psa. Musicie przyznać, że bycie psem jest dość... ironiczne. Z jednej strony wiele osób kocha psy i traktuje je jak członka rodziny, z drugiej wiele z nich jest źle traktowanych, całe życie spędza przy budzie albo w schronisku.

Podczas Międzynarodowego Dnia Psa chcemy pokazać tym stworzeniom, że mają za sobą całą armię dobrych ludzi, którzy chcą wspierać psiaki!

Renata Olszewska - sama zajmuje się całym psim dobytkiem, często pracując ponad siły. W przytułku jest około 150 psów.

Psy i serce do nich odziedziczyła po mamie, Stanisławie, która opiekowała się 200 zwierzakami. Po jej śmierci pani Renata musiała z dnia na dzień wywrócić swoje życie do góry nogami, żeby dać namiastkę domu tym wszystkim psom - niechcianym, porzucanym, często podrzucanym przez płot.

Codziennie ma ten sam plan dnia: wstaje, sprząta boksy, nalewa wodę do misek, gotuje, a potem rozwozi jedzenie. Czasem pojawi się pomoc od prywatnego sponsora, w weekendy zajrzą wolontariusze i wyjdą z psami na spacer. Ale to wciąż bardzo mało. Przyjaciele pani Renaty i prowadzonego przez nią przytuliska apelują o ludzką pomoc: zaadoptujcie psa z Rachowa Starego.

Wsparli

5 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Dasza

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Danusia

10 zł

Mira

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
1 805 zł
Wsparło 28 osób