Nadzieja dla tysięcy szczeniąt. Szansa dla psich rodzin. By realnie ratować życie!

PILNE!
Wsparło 936 osób
30 076,24 zł (20,05%)
Brakuje jeszcze 119 923,76 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 16 Września 2022

Zakończenie: 29 Października 2022

Godzina: 23:59

Szczenięta umierają. Wszędzie. Konają w rowach, pustostanach, lasach. Rodzą się, bo ludzie nie kastrują swoich zwierząt, a potem pozbywają się problemu. Są ich tysiące. Od pierwszych dni życia skazane na śmierć. Ich wymęczone, przerażone, wychudzone matki desperacko próbują je ocalić.

Pomagamy im od 8 lat, ale skala bezdomności w Polsce jest tak ogromna, że choć miesięcznie trafia do nas blisko setka zwierząt w potrzebie, wciąż napływają do nas dziesiątki próśb o ratunek dla psich rodzin.

Gdy trafia do nas mama z dziećmi, mijają tygodnie, nim ona i maluchy mogą opuścić nasze szczeniaczkowo. W tym czasie tragicznie giną te, które nie otrzymały pomocy. Dlaczego rozbudowujemy naszą macierzystą siedzibę, w której dotychczas ocalenie znalazło około 7 tysięcy szczeniąt i setek psich mam? 

Kontenery mieszkalne, przystosowane do potrzeb psiaków - wyposażone w klimatyzację, odpowiednio izolowane, bezpieczne, staną się tymczasowym domem dla kolejnych tysięcy ocalonych istnień.

To najtańsze rozwiązanie, a dodatkowo najbezpieczniejsze pod względem profilaktyki wirusówek.
Szczenięta trafiają do nas z różnych, koszmarnych miejsc. Osobne kontenery dają większą możliwość odizolowania od siebie miotów i "mijania się" pracowników, mających styczność z psiakami.


To miasteczko jest szansą dla maluchów, które mają niewielkie szanse na pomoc. To raj dla psich matek, które u nas odpoczną, nabiorą sił i wychowają maluchy. A potem wykastrowane zaczną żyć pełnią psiego życia.


To miejsce, w którym konanie zamieni się w trwanie. Głód w sytość. Strach w zaufanie. Pomóżcie nam zapłacić za kontenery, w których wydarzą się prawdziwe cuda!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
15 aktualnych zbiórek
363 zakończone zbiórki
Wsparło 936 osób
30 076,24 zł (20,05%)
Brakuje jeszcze 119 923,76 zł
Adopcje