Medium 12106886 818798731566391 5894864101249311703 n

Fundacja Rasowy Kundel

Środki zebrane na działalność statutową

190 zł

Środki zebrane poprzez zbiórki

31 436 zł

Fundacja Rasowy Kundel to grupa przyjaciół, których łączy ta sama idea - pomaganie bezdomnym, skrzywdzonym i najbardziej potrzebującym psom. Każdy z nas od wielu lat angażuje się w pomaganie zwierzakom. Wspólne decyzje i plany na przyszłość połączyły się pod jednym hasłem „RASOWY KUNDEL”.

Niesiemy pomoc zwierzakom na miarę swoich możliwości, większość naszego wolnego czasu kręci się wokół nich i dla nich. Mamy bardzo silne poczucie swojej "misji" oraz świadomość jak wiele zależy od ludzi o dobrych sercach, że łańcuszek wrażliwych ludzi może uratować życie i dać im szansę na lepszą przyszłość. Aktualnie pod opieką mamy kilkanaście psów, są w hotelach, domach tymczasowych. Niektóre wymagają specjalistycznej karmy lub leków, są to też psiaki skrzywdzone przez ludzi, które dopiero co odzyskują spokój i poznają lepszą stronę psiego życia.

Nie stoi za nami wielki marketing, tysiące możliwości czy też pokaźne zaplecze finansowe. Wszystko co robimy, jest naszą prywatną inicjatywą, realizowaną przy dużym wsparciu ludzi o dobrych sercach, ludzi, którzy tak jak my, nie są obojętni na zwierzęce dramaty.

Działamy lokalnie na terenie powiatu piaseczyńskiego. Skupiamy się głównie na pomocy psom oraz reagowaniu na ich krzywdę. Rasowy Kundel jest również przyjaźnie nastawiony do potrzebujących kotów :) choć może trochę to nie nasza bajka, zdecydowanie nigdy nie przejdziemy obojętnie wobec kota lub innego zwierzęcia w potrzebie!

Wierzymy że dzięki naszemu zaangażowaniu poprawimy los wielu istnień. Będziemy dokładać wszelkich starań aby nasze działania były zawsze jasne i przejrzyste, aby nigdy nie budziły wątpliwości. Chcemy się dzielić z Wami naszymi sukcesami i małymi dramatami, których, ratując zwierzęta, niestety też często doświadczamy. Liczymy na to, że będziecie z nami, że będziecie nas wspierać i śledzić losy naszych podopiecznych.

Nasze aktualne działania możecie obserwować na 

https://www.facebook.com/RasowyKundel/

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc dla Rasowych Kundli! :)

Wesprzyj

Reprezentant Dorota Perłowska

E-mail kontakt@rasowykundel.pl

Telefon 502 507 466

Lokalizacja Piaseczno, mazowieckie

Zakończone zbiórki

Pokaż więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość