Samochód DIOZ okradziony - wybita szyba, wycięte podwozie. Nie mamy czym ratować zwierząt!

Zbiórka zakończona
Wsparło 527 osób
15 830 zł (45,22%)

Rozpoczęcie: 13 Marca 2021

Zakończenie: 1 Lipca 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Chodzą po tym świecie bezwzględni ludzie... Na takie osoby niestety trafiliśmy również my. Samochód DIOZ do zadań specjalnych, który otrzymaliśmy w darowiźnie, został całkowicie splądrowany - wybito w nim szybę, wycięto katalizator, film cząstek stałych, rozwiercono i zniszczono bak, a także wyrwano wiele innych podzespołów. Auto, które służyło do dojazdu w trudno dostępne miejsca, do przewozu dużych zwierząt, ciągnięcia przyczep, z dnia na dzień stało się bezużyteczną kabiną.

Policja szuka sprawcy, jednak sami doskonale wiecie, jak wygląda rzeczywistość... Na domiar złego, nasz ambulans dla zwierząt, który codziennie przemierza setki kilometrów po dolnośląskich drogach, również stanął w warsztacie. Intensywna eksploatacja sprawiła, że karetka się posypała. Nie ma się co dziwić, ponieważ ten samochód tylko w ciągu jednego roku przejechał 100 000 km, czyli codziennie, przez 365 dni w roku, wykonywał +- 300 km!

Na ten moment jesteśmy pod ścianą, ponieważ nie mamy ani jednego samochodu, którym moglibyśmy, chociażby zabrać naszych podopiecznych do lekarza (a jest ich grubo ponad 100), nie mówiąc już o wykonaniu żadnej interwencji!

Aby naprawić samochody i móc zacząć działać, musimy uzbierać 35 000 zł. To bardzo duża kwota, jednak jeśli podzielić ją przez połowę naszych zwolenników na facebook, lubiących stronę DIOZ, wystarczy, aby każdy wpłacił 2 zł. A my możemy dalej pomagać razem z Wami!

Pomóż uratować sytuację DIOZ - bez Was nie pomożemy już żadnemu zwierzęciu. Wystarczy, że KAŻDY z Was wpłaci symboliczne 5 zł.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
12 aktualnych zbiórek
276 zakończonych zbiórek
Wsparło 527 osób
15 830 zł (45,22%)