Ratujemy zwierzęta od sadystów, którzy ciągnęli psa za samochodem! Kilkadziesiąt zwierząt potrzebuje pomocy!

16 887,41 zł
Wsparło 540 osób

Rozpoczęcie: 24 Czerwca 2022

Zakończenie: 31 Sierpnia 2022

Godzina: 23:59

Sadysta ciągnął psa za samochodem - trwa interwencja w gospodarstwie śmierci, w który ten sam kat skazał na cierpienie kilkadziesiąt zwierząt!

Sadysta ciągnął drogą w Łagodzie małego psa przywiązanego linką do samochodu. Przywiązany do auta pies był ciągnięty ponad 500 m po asfalcie. Kierowca jechał z dużą szybkością. Na asfalcie były ślady krwi oraz zdartej sierści zwierzęcia.

Wspólnie z @biuro_ochrony_zwierzat i @otoz_animals_zielonagora podjęliśmy w tej sprawie interwencję! Od kata odbieramy wszystkie uwiązane na łańcuchach zwierzęta, które służyły jako alarmy do pilnowania starych gratów. Zaniedbane, chore oraz żyjące w katastrofalnych warunkach zwierzęta - taki widok zastaliśmy u tej patologicznej rodziny. Do uratowania mamy ponad 30! czworonogów, a także zwierzęta gospodarskie. Część z nich trafi do ośrodka DIOZ ❤️‍🩹

Sami w to nie wierzymy, ale ciągnięty przez całą wieś psiak PRZEŻYŁ i trafi pod skrzydła BOZ! Ma on widoczne obrażenia ciała! Widok krwawiącej istoty nie wzruszył skrajnej patologii. Nie widzieli potrzeby udania się z wyjącym z bólu czworonogiem do lekarza. Ale co się dziwić, jak tam w głowie pustka i echo… Prawdziwy obraz neolitu umysłowego. Katowi oraz jego rodzinie za ten cały dramat grozi do 5 lat pozbawienia wolności! Sprawca bestialstwa został zatrzymany przez Policję, która wzorowo zabezpieczała przebieg całej interwencji.

Pomóż nam zawalczyć o te zwierzęta! Za okazane serca dziękujemy!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
298 zakończonych zbiórek
16 887,41 zł
Wsparło 540 osób