Brakuje 1000 zł na konieczną AMPUTACJĘ

Monika Berlinka
organizator skarbonki

AMPUTACJA łapy TOFU..

Koszt operacji to ok. 2500 zł + leczenie.

Tofu to młody psiak - młody i już okaleczony na całe życie. Nie wiemy co go spotkało, został znaleziony z niesprawną łapą. Porusza się na 3 łapkach,tylną lewą trzyma cały czas w górze.

Po pierwszej wizycie u chirurga znamy przyczynę - staw kolanowy jest roztrzaskany w drobny mak, nie ma praktycznie możliwości przywrócenia sprawności tej łapie. Dodatkowo są stare zrosty mięśni, ścięgien, skóry.

Teoretycznie jest możliwość podjęcia próby wyprostowania i usztywnienia stawu kolanowego, żeby Tofu mógł się podpierać na łapie, ale  proces ten obejmowałby kilka operacji, rehabilitację i długotrwałe leczenie. Niestety koszt to ponad 7000 zł  i co istotne - brak gwarancji na powodzeni e- zbyt wiele czynników ma wpływ na to, czy końcowy efekt byłby wart ogromu cierpienia, które musiałby przejść psiak.

W związku z tym podjęliśmy decyzję o amputacji, aby Tofu mógł źyć bez bólu i łapki, która obecnie tylko przeszkadza mu w normalnym funkcjonowaniu. W imieniu psiaka prosimy o wsparcie go w walce o sprawność. Koszt operacji to ok. 2500 zł, do tego koszty badań kontrolnych, zdjęć, leków. 

POMÓŻMY MU!

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 1 500 ZŁ