Ratujmy Noela. Jego obrażenia są przerażające!

Wsparło 199 osób
5 711 zł (95,18%)

Rozpoczęcie: 26 Maja 2024

Zakończenie: 29 Czerwca 2024

Godzina: 13:00

„Każdy kot jest unikalnym cudem z miękkimi łapami, które dotykają naszych serc.”

Noel wczoraj w trakcie przygotowywania do zabiegu laminectomii poddał się..

Trudno mi uwierzyć, że cię już z nami nie ma...

Jeszcze nad ranem witałeś nas swoim nieprzeniknionym spojrzeniem...

Czas, który spędziliśmy razem, był pełen niezapomnianych momentów. Twoje ciche mruczenie, które koiło troski, Twój ciepły dotyk, który dodawał nam otuchy w trudnych chwilach, Twoje figlarne miny, które zawsze potrafiły wywołać uśmiech na naszej twarzy. Byłeś nie tylko kotem, byłeś przyjacielem, powiernikiem, częścią rodziny...

Czas, który mieliśmy razem, był wyjątkowy. Nasze wspólne chwile były krótkie, lecz bezcenne. Życie z Tobą nauczyło nas doceniać małe rzeczy – ciepłe popołudnia na kanapie, poranne powitania i wieczorne pożegnania..

Walka o zdrowie Noela była trudna, ale pełna nadziei i determinacji. Każda chwila, każdy dzień był cenny. Czas, który mieliśmy z nim, był przypomnieniem o kruchości i pięknie życia.

„Koty przychodzą do naszego życia, aby nauczyć nas miłości, cierpliwości i oddania.” - to był zaszczyt móc być oddanym Tobie, móc Cię kochać..

Dziękujemy Wam za wsparcie finansowe i duchowe. Mimo ogromnego bólu, nie poddajemy się w naszej misji, bądźcie z nami myślami i dalej nas wspierajcie, bo liczba potrzebujących kotów jest ogromna. One nas potrzebują

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
135 zakończonych zbiórek
Wsparło 199 osób
5 711 zł (95,18%)