Budujemy DOM dla skrzywdzonych ZWIERZĄT

Patrycja Starosta
organizator skarbonki

Gdy w 2018 roku zaczynaliśmy naszą działalność mieliśmy 6 puszek karmy i nadzieje na to, że będziemy mogli pomagać zwierzętom. Od tamtej pory nie zatrzymaliśmy się ani na chwilę. Nie było na to czasu. Nie było dnia, żebyśmy nie ratowali zwierząt w potrzebie. Nie było łatwo. Zmagaliśmy  się z brakiem pieniędzy, brakiem infrastruktury, w której zwierzęta mogłyby czekać na swoje rodziny adopcyjne. Po drodze spotkało nas wiele przykrości, wielu ludzi utrudniało nam działania, wiele łez wylaliśmy. Ale w tym wszystkim zawsze znalazł się ten promyk słońca, który wskazał nam jasną drogę.

Przejdźmy do konkretów. Kiedyś Ratujówka wyglądała tak:

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Pomimo tych warunków znalazło w niej schronienie blisko 2000 psów. Przyszedł jednak czas, w którym postanowiliśmy, że nie możemy już więcej łatać dziur i musimy zaryzykować. W 2020 roku pomimo pandemii zakasaliśmy rękawy i zaczęliśmy remont własnymi rękami. Nie mieliśmy pieniędzy na ekipy remontowe, nie mieliśmy pieniędzy na materiały, ale wierzyliśmy, że sie uda. Po kilku tygodniach ciężkiej fizycznej pracy udało się zrobić to, co wielu uważało za niemożliwe. Sami zobaczcie efekty:

Dziś przyszedł czas na kolejny remont, ale już nie tego naszego małego azylu, bo on nadal służy swoim komfortem zwierzętom. Potrzebujemy jednak więcej przestrzeni, więcej miejsca by więcej zwierząt znalazło u nas schronienie.

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Dlatego postanowiliśmy skorzystać z tej szansy i zawalczyć o dotację na rozwój, na rozbudowę naszego azylu dla zwierząt. Chcemy przystosować więcej pomieszczeń dla zwierząt, stworzyć szpitalik dla chorych podopiecznych,  zbudować kociarnię, w której koty nie będą siedzieć w klatkach, zapewnić im bezpieczeństwo i profesjonalną pomoc medyczną. Potrzebujemy funduszy na zakup materiałów remontowych, wyposażenia w sprzęt medyczny, grzejników, sterylizatorni itp.

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Jak widzicie, nie rzucamy słów na wiatr. Jak obiecaliśmy, że zrobimy jeden remont to zrobiliśmy, teraz zrobimy drugi. Obiecujemy Wam, że będziemy ratować więcej zwierząt, a Wy możecie być tego częścią!

Wsparli

5 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Karo

50 zł

Ewa i Diego

5 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

Ewelina L

10 zł

Sana

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
145 313,05 zł
Wsparło 13 618 osób