Ratujemy i pomagamy zwierzakom

Drodzy Przyjaciele,

Jak wiecie od kilku lat działamy na terenie powiatu rawickiego i okolic i jeśli tylko jesteśmy w stanie pędzimy na pomoc zwierzakom. 

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Pomagamy wydostać zwierzęta z rąk właścicieli, którzy się nad nimi znęcają, i efektywnie je im odbieramy. Nasze interwencje mają finał w prokuraturze i dalej w sądzie. Ratujemy zwierzęta z wypadków i takie, które nieleczone po prostu umarłyby. Uratowanym zwierzętom szukamy nowych domów. Sami wykarmiliśmy dziesiątki kociąt. Ratujemy tez dzikie zwierzęta tj. łabędzie, gołębie, sarny, jeże. W morzu potrzeb i wydatków nasze fundusze okazują się jednak chronicznie niewystarczające.

Potrzebujemy karmy suchej i mokrej dla kotów wolno żyjących i jeży, także dla karmy dla kocich niemowląt i wyratowanych kotków, które trafiły pod naszą opiekę, często karmione od butelki. Niezbędne są też podkłady higieniczne (np. 60x60, takie jak dla niemowląt), żwirek. Wszystkie te dary można przynieść do nas lub przysłać na adres Stowarzyszenia.

Niemniej wciąż najbardziej kosztowne są usługi weterynaryjne, często specjalistyczne. One są pogrążające, a przecież pomóc zwierzęciu trzeba! Każda kolejna faktura to dla nas wielki ciężar finansowy i wysiłek w poszukiwaniu finansowania, darczyńców, każdej złotówki.

Dlatego prosimy o wsparcie wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny.

RAZEM MOŻEMY OCALIĆ  WIĘCEJ POTRZEBUJĄCYCH ZWIERZĄT!

MOŻESZ POMÓC ❤

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

2 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Michalina

10 zł

Tomazo

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
1 407 zł
Wsparło 71 osób