REF Polska dla Fundacji Ostatnia Szansa

REF Polska
organizator skarbonki

REF Polska postanowiło połączyć siły z Fundacją Ostatnia Szansa, prowadzącą schronisko dla zwierząt w Boguszycach Małych. W miejscu tym żyje ponad sto pięćdziesiąt psów i kotów. Ale Boguszyce Małe różnią się od innych tego typu miejsc. Zwierzaki mogą się tam bowiem cieszyć przestrzenią, biegać po łące i wchodzić do domu, ponieważ nie są trzymane w klatkach pod kluczem. Spodziewać by się można było ogromnego smutku, ale tutaj jest on zastąpiony radością z namiastki wolności. 

Polityka naszej firmy w ogromnym stopniu opiera się o trosce o środowisko i wszelkie stworzenia w nim żyjące. Czynnie wspieramy WWF, aby zrekompensować nasze oddziaływanie na środowisko, nasze kosmetyki są całkowicie wegańskie, tworzone w myśl równowagi ekologicznej, a żaden z naszych produktów nie jest testowany na zwierzętach. 

Słysząc o fatalnej sytuacji schroniska w Boguszycach Małych postanowiliśmy zadziałać! 

Przez miesiąc będziemy prowadzić zbiórkę pieniężną, do której mogą Państwo dołączyć. Ponadto, zaprzyjaźnione salony fryzjerskie stale współpracujące z naszą marką cały dochód z przeprowadzonych w tym czasie pielęgnacji bazujących na naszych kosmetykach, przeznaczą na remont schroniska. 

To nie koniec! 

Czynnie zaangażujemy się również w sam końcowy remont schroniska oraz sadzenie drzew na łące, by psy i koty miały gdzie wypoczywać w upalne dni. Zachęcamy do wspólnego pomagania!

Wsparli

11,5 zł

Anonimowy Pomagacz

3,5 zł

Anonimowy Pomagacz

40 zł

Monika Drucis

5 zł

Maja

X zł

KM

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
1%
400 zł Wsparło 14 osób CEL: 40 000 ZŁ