"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla S...

Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt Reks

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VI edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące pod opieką Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt REKS przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt „REKS” rozpoczęło swoją działalność w 2007 roku. Do naszych działań należy wszechstronne propagowanie informacji, metod i technik w zakresie działalności na rzecz praw zwierząt, krzewienie wśród społeczeństwa idei ochrony środowiska przyrodniczego, przeciwdziałanie wszelkim formom stosowania okrucieństwa wobec zwierząt, a także zapobieganie bezdomności zwierząt towarzyszących. Nasze działania opierają się na wolontariacie. Staramy się, jak możemy, ale nasze zasoby finansowe są bardzo ograniczone. Dlatego uprzejmie prosimy o wsparcie nas w niesieniu pomocy czworonogom i obdarowanie ich karmą – zarówno psią, jak i kocią. Nasze zwierzaki będą Państwu bardzo wdzięczne.

Wsparli

20 zł

Max i Fuchs

15 zł

Anonimowa Pomagaczka

15 zł

Anonimowy Pomagacz

19 zł

em

100 zł

Natalia Wawrzyniak-Turowska

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
6%
329 zł Wsparło 13 osób CEL: 5 000 ZŁ