Wsparcie remontu Ośrodka Fundacji "Mały Piese...

Joanna Nawrocka-Rohnka
organizator skarbonki

Kochani Sympatycy naszej Fundacji,
być może nie wiecie, ale remont w naszym Ośrodku realizowany jest dzięki ciężkiej, wolontarystycznej pracy czterech szczególnych osób: Sandry Napierały, Kasi Koralewskiej, Damiana Mierzejewskiego i Kuby Jasińskiego.
To właśnie oni, już od ponad dwóch tygodni spędzają codziennie w Fundacji po ok. 12 godzin, aby już niebawem wszystko było zgodne z bardzo wysokimi normami Straży Pożarnej i Sanepidu.

Realizujemy to, aby od stycznia mogła u nas funkcjonować nieodpłatnie Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, prowadząca działania z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
Ekipa remontowa pracuje całkowicie bezpłatnie, a środki, które zbieramy w ramach portalu Siepomaga.pl przeznaczymy na sfinansowanie rzeczy takich jak gips, farba, listwy i inny sprzęt "techniczny".

Zbiórka została przedłużona do wtorku (25.11.2014) dlatego jeśli możecie, to wrzućcie choć kilka złotych - będziemy bardzo wdzięczni.

Będziemy wdzięczni za dodatkową mobilizację w tych ostatnich kilku dniach, a na koniec obiecujemy wrzucić zdjęcia gotowego Ośrodka.

Wsparli

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

Mała pomoc i wielkie pozdrowienia dla Wszystkich ludzi i psów przesyłamy z Astro! AsiaH :)
15 zł

Anonimowy Pomagacz

Nie możemy więcej :-( ale fairly po pięć zeta od łebka.
30 zł

Anonimowa Pomagaczka

Powodzenia:)
100 zł

karomyo

Powodzenia! :)
50 zł

Anonimowa Pomagaczka

Bo jesteście ekstra!
20 zł

Anonimowa Pomagaczka

powodzenia!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
64%
1 292 zł Wsparły 33 osoby CEL: 2 000 ZŁ