Rottki proszą o datki - konkursowo

Fundacja Rottka® Polska
organizator skarbonki

Kto miał kiedyś psa lub znał kogoś, kto ma - wie, że trzeba o niego dbać ❤️.

Kto miał kiedyś dużego psa - wie, że duży pies, to dużo jedzenia i dużo kosztów.

Kto miał kiedyś dużego psa z adopcji - wie, że często mają szczególne wymagania, problemy zdrowotne i behawioralne, co jeszcze bardziej może zwiększyć koszty utrzymania dużego psa z adopcji.

Anonimowa Pomagaczka

Fundacja Rottka® Polska powstała w 2006 roku pod nazwą Pomorska Fundacja Rottka.
Działamy na terenie całego kraju.

Już od ponad 16 lat pomagamy rottweilerom, psom postrzeganym w społeczeństwie negatywnie. Przełamujemy stereotypy, udowadniając, że rottweiler to wspaniały pies, jednakże nie każdy może być jego właścicielem.
Psom trafiającym do nas staramy się znaleźć nowy, dobry dom.

Anonimowa Pomagaczka

Działamy według procedur, psom pozostającym dłużej pod naszą opieką zapewniamy badania weterynaryjne, diagnostykę, odpowiednie żywienie, a także środowisko, w którym mają możliwość na nowo zaufać człowiekowi. Każdego podopiecznego otaczamy indywidualną opieką, mającą na celu poprawę ich dobrostanu.

CO ROBIMY?

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

TY DECYDUJESZ...

…ilu psom pomożemy.
Możemy tylko tyle, na ile pozwolą nam nasi Darczyńcy.

Działaj razem z nami, wspierając nas w pracy charytatywnej lub przekaż darowiznę. Dzięki Twojemu wsparciu uratujemy więcej psów. 

Anonimowa Pomagaczka

DLACZEGO POMAGAMY?

NASZA MISJA
- zmniejszenie bezdomności rottweilerów
- zapobieganie niekontrolowanemu rozrodowi
- poprawa dobrostanu psów
- zwiększenie odpowiedzialności opiekunów za psy.

Ratujemy
Każdy przypadek jest inny. Każdego podopiecznego z osobna otaczamy indywidualną opieką mającą na celu poprawę ich dobrostanu, zdrowia i warunków życia.

Rottweilery
Od początku pomagamy naszej ukochanej rasie – rottweilerom, psom postrzeganym w społeczeństwie negatywnie. Przełamujemy stereotypy, udowadniając, że rottweiler to wspaniały pies – jednakże nie każdy może być jego właścicielem.

Edukujemy
Uświadamiamy ludzi, promujemy utrzymanie psów z zachowaniem ich dobrostanu, literaturę fachową, zmieniamy podejście społeczeństwa do tej wspaniałej rasy.

Adopcje psów
Psom trafiającym pod naszą opiekę staramy się znaleźć nowy, dobry dom.  Działamy według ścisłych procedur, naszym podopiecznym zapewniamy badania weterynaryjne, diagnostykę, odpowiednie żywienie, a także środowisko, w którym mają możliwość na nowo zaufać człowiekowi.

Darczyńcy
Nasze działanie nie byłoby możliwe bez Darczyńców. Miłosników rasy, psów, tych którzy wspierają skuteczne działanie.

Nie mamy wsparcia z urzędu, realizacja naszych działań jest możliwa wyłącznie dzieki pracy wolontariuszy oraz pomocy osób prywatnych i firm.

Jesli masz pomysł, jak nam pomóc, interesują Cię nasze działania i chcesz je wesprzeć – zgłoś się do nas, a my powiadomimy Cię gdzie obecnie wsparcie jest najbardziej potrzebne.

Pomoc, to nie tylko pieniadze, możesz zakupić karmę, leki, suplementy lub poświęcić wraz z nami swój czas na ratowanie i pomoc innym.

Ty decydujesz!

Środki ze zbiórki zostaną wykorzystane na cele statutowe, zgodne z powyższym opisem naszej działalności - pomoc i ratowanie rottweilerów!

Wsparli

200 zł

Ewa i Jerzy K.

25 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowa Pomagaczka

1 zł

Fan Rottków

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
744 zł
Wsparły 34 osoby