Zbyt wielkie serca, za mało miejsca. Rozbudowujemy Judytowo!

Wsparło 3 487 osób
132 760 zł (13,27%)
Brakuje jeszcze 867 240 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 15 Stycznia 2023

Zakończenie: 29 Października 2023

Godzina: 23:59

Judytowo - Azyl pod Płońskiem. Miejsce magiczne. Tu odzyskują życie psy upodlone, cierpiące, zapomniane. Tu swój dom znajdują niepełnosprytki, poruszające się na wózkach.

Na oczach ludzi ze zbolałych, skazanych na cierpienie lub eutanazję zmieniają się w Rydwany Judyty - energiczne, radosne, żyjące pełną piersią. Dlaczego? Bo mają wspaniałe warunki, profesjonalną opiekę, rehabilitację.

Trafiają tu psy wynędzniałe, cierpiące, podlone, połamane, chore, zagłodzone, pobite. Tu, często po raz pierwszy w życiu, doświadczają prawdziwej troski i opieki.

Judytowo to nowoczesny ośrodek. Jedyny taki w Polsce. Wyposażony w pokoje z ogrzewaniem podłogowym i klimatyzacją, w pełni wyposażony gabinet do zoofizjoterapii (bieżna mokra, bieżnia sucha, laser, pole magnetyczne, fala uderzeniowa), nowoczesny gabinet weterynaryjny, wypełniony wykwalifikowanym personelem, posiadający bezpieczne wybiegi, pokój socjalizacyjny, kojec węchowy.

Psiaki mają wszystko, by realizować swoje potrzeby, codziennie wychodzą na spacery, pracują pod okiem trenera i behawiorysty. BO WIERZYMY, ŻE BEZDOMNOŚĆ NIE MUSI BOLEĆ!

Przez blisko 4 lata działalności Azylu, przeszło przez to miejsce blisko 2500 zwierząt - tych najbardziej skrzywdzonych, przerażonych, po ciężkich urazach, niepełnosprawnych.

Ale skala bezdomności i cierpienia zwierząt w Polsce jest olbrzymia, a w kolejce po ratunek w Judytowie ciągle ustawiają się kolejne istnienia. Te, dla których ten ośrodek to często jedyna szansa... Wiemy, jak im pomóc. Przez lata pracy ośrodka, Judytowo sprawdziło się w 150%. Dlatego ROZBUDOWUJEMY JUDYTOWO i wiemy, jak to zrobić! Nauczeni doświadczeniem, jesteśmy w pełni świadomi, jakie rozwiązania wprowadzić, a jakich unikać.

Postawimy nowy budynek, dzięki któremu zyskamy 400 m2 powierzchni, dzięki której będziemy mogli przyjąć więcej psów, więcej kastrować, więcej pomagać!

Znajdą tu Azyl zwykłe burki - zabierane z łańcuchów, porzucone, zapomniane, skazywane na ciągłe rozmnażanie. Tak, na nich też nam zależy! Urządzimy tu profesjonalną salę operacyjną - by ratować życie i przerywać błędne koło rozmnażania. Dotychczasowe budynki Judytowa, będzie służyć psom niepełnosprawnym i ortopedycznym - po ciężkich zabiegach wymagającym szczególnej opieki, rekonwalescencji i rehabilitacji.

Nowe skrzydło zostanie przeznaczone dla psów zdrowych, które po przygotowaniu do adopcji (odrobaczeniu, kastracji, szczepieniu i poznaniu ich charakterów) przeniosą się do domów tymczasowych i stałych.

Codziennie dostajemy mnóstwo próśb o pomoc. Ze względu na brak miejsca musimy wybierać, czy ocalić życie psa po wypadku, czy tego, który gnije na łancuchu. Dzięki rozbudowie Judytowa otworzą się nowe możliwości - by profesjonalnie, skutecznie i na większą skalę pomagać i jednym i drugim. Judytowo budowaliśmy przez rok. Zobacz, jak powstawało! 

Teraz idziemy dalej. By działać jeszcze skuteczniej. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj rozbudowę Judytowa!

Organizator
9 aktualnych zbiórek
474 zakończone zbiórki
Wsparło 3 487 osób
132 760 zł (13,27%)
Brakuje jeszcze 867 240 zł
Adopcje