Sanocka Straż Ochrony i Ratownictwa Zwierząt

Sanocka Straż Ochrony i Ratownictwa Zwierząt

Reprezentant Ewa Kawałko

E-mail strazsanok@gmail.com

Telefon 880032585

Lokalizacja Jurowce, podkarpackie

Kim jesteśmy i dlaczego działamy ?

Sanocką SOiRZ tworzy grupa osób, które na codzień pomagają i chcą pomagać zwierzętom oraz ludziom. Jako stowarzyszenie prężnie działmy wypełniajac swoje cele statutowe głównie w rejonie Sanoka, Brzozowa , Rymanowa i Bieszczad. Za cel stawiamy sobie ratowanie, leczenie, zabezpieczanie potrzebujących zwierząt a także walkę z niekontrolowanym i bezsensownym rozmnażaniem. Otaczamy opieką przede wszystkim koty ale również i psy. Prowadzimy dom tymczasowy właśnie dla bezdomnych kotów. Z naszej wspólnej inicjatywy razem z Polskim Towarzystwem Stwardnienia Rozsianego stworzyliśmy jako pierwsze w Polsce pojemniki na nakrętki w kształcie kota i neuronu. Jesteśmy też jednym z niewielu stowarzyszeń prowierzęcych w Polsce działajacych  równocześnie na rzecz ludzi , którzy borykają sie z trudnymi sytuacjami życiowymi ale też na rzecz osób niepełnosprawnych. Dlatego też nawiązaliśmy ścisłą współracę z Polskim Towarzystwem Stwardnienia Rozsianego. Prowadzimy całodobowy dyżur telefoniczny pod alarmowym nr tel 880-032-585, by pomagać w rozwiązaniu problemu możliwie jak najszybciej. 

Dlaczego to robimy ? Czasami padają takie pytania. Śpieszymy z odpowiedzią.

Przede wszystkimn liczy się dla nas pomoc tym, którzy sami sobie pomóc nie potrafią lub nie mogą. Chcemy , by skrzywdzone , chore czy bezdomne zwierzaki mogły mieć jeszcze godne i spokojne życie. By wiedziały, że są jeszcze ludzie , którym zależy na ich szczęsliwym losie.  Chcemy by, ludzie skrzywdzeni przez innego człowieka lub skazni na niepełnosprawność  też mieli szansę na lepsze jutro. I by uwierzyli w innych ludzi.

Działamy z pasji i miłości . A wszystkim dotychczasowym Darczyńcom i przyszłym dziękujemy z wielkiego serca, że pomagacie nam Państwo tworzyć wspólnie lepsze jutro dla zwierzaków i ludzi .Wszelkie nasze działania możecie Państwo śledzić na bieżąco stronie FB.

Pozdrawiamy - zespół Sanockiej SOiRZ.