Różowe jednorożce piechotą dla Arkadii! Vol.1

Aleksandra Stypuła
organizator skarbonki

Zainspirowane spacerem Loży Masorza postanowiłyśmy wraz z Martą spróbować swoich sił w podobnym przedsięwzięciu. Jak wiecie (albo nie wiecie) z Martą prowadzimy Fundację Zwierzęca Arkadia. Zbiórki zawsze szły nam słabo, więc musimy próbować nowych sposobów zwrócenia uwagi na to przy czym się zarzynamy z potrzeby serca, a to jest jeden z nich.

Charytatywny spacer z Pszczyny do Ustronia (około 40 km, ponad 8h marszu, a w naszym wypadku pewnie wyjdzie z 10h).

Mało tego, chcemy iść w RÓŻOWYCH STROJACH JEDNOROŻCA (które oczywiście zaprezentujemy na wydarzeniu: LINK :)), bo czemu by nie?

Co Wam dajemy w zamian?

Oprócz poczucia satysfakcji z pomocy zwierzakom, chcemy całą trasę dla Was na bieżąco relacjonować, chętnie też odpowiemy w krótkich stories na jakieś pytania, jeśli takowe będziecie mieć, oczywiście związane z Fundacją, ze zwierzętami, szeroko pojętą pomocą jaką niesiemy, możemy opowiedzieć o zjawisku bezdomności wśród zwierząt w Polsce i jak można temu skutecznie i humanitarnie przeciwdziałać, itd.

Relacjonować wszystko będziemy na profilu facebookowym Zwierzęcej Arkadii i na Instagramie.

Spacer ma być dla nas wyzwaniem, możliwością pozyskania funduszy dla Fundacji, ale chcemy by jednocześnie miał w sobie nutkę edukacji z tematyki okołozwierzęcej.

Ale jest warunek – żebyśmy podjęły to wyzwanie musimy zebrać 1000 (TYSIĄC!) zł na naszą zbiórkę na budowę schroniska Fundacji Zwierzęca Arkadia, które jest niezbędne. W tym celu utworzyłam tę skarbonkę by móc kontrolować wpłaty.

Fajnie, gdyby dość prędko fundusze się zebrały, bo im szybciej się zbiorą tym szybciej ruszymy, a wolałybyśmy uniknąć marszu w śniegu, choć liczymy się z taką możliwością i weźmiemy to na klatę jeśli zajdzie taka konieczność :) Tak naprawdę całe powodzenie przedsięwzięcia zależy od Was i Waszego wsparcia :)

A to wszystko dla zwierząt!

P.S – jeśli akcja się powiedzie to już zapowiadamy, że poprzeczkę będziemy dźwigać wyżej i dodawać kolejne "atrakcje" - uwierzcie, potrafimy być kreatywne :)

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Powodzenia!
10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Karolina

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Powodzenia

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
264%
2 645 zł Wsparło 81 osób CEL: 1 000 ZŁ
Wesprzyj