"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla s...

Schronisko w Kłomnicach
organizator skarbonki

Schronisko w Kłomnicach

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt "AS" w Kłomnicach przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Schronisko AS w Jamrozowiźnie pod Kłomnicami powstało ponad dziesięć lat temu w odpowiedzi na pękające w szwach schroniska w regionie. Również ono jest prawie pełne. Dzięki pracy wolontariuszy od trzech lat stan zwierząt zmniejszył się do 210, w tym roku stan wyniósł nawet 139 psów, ale interwencyjnie z jednej posesji zostało zabrane 40 psów. Każde z nich poszukuje prawdziwego domu i przyjaciela, który zaopiekuje się nim i będzie cieszyć się ze wszystkich wspólnych spacerów. Psy i koty są sterylizowane i szczepione, w miarę możliwości również znakowane elektronicznie (czipowane). Pracownicy starają się zapewnić podopiecznym jak najlepsze warunki jednak z uwagi na lokalizację przytuliska (z dala od miast, tereny mało zaludnione) i związaną z tym małą ilość wolontariuszy. Dzięki darczyńcom schronisko odchodzi od podawania kaszy z chlebem i stara się kupować karmę lepszej firmy. Nadal jednak brakuje nam doświadczonych wolontariuszy do pracy z psami ,,dzikimi”.

Wsparli

20 zł

Natalia

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

Marta

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

1 zł

M

2 000 zł

Anonimowy Pomagacz

Powodzenia!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
44%
2 211 zł Wsparło 8 osób CEL: 5 000 ZŁ