"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla s...

Schronisko w Mielcu
organizator skarbonki

Schronisko w Mielcu

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Mielcu przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Mielcu jest prowadzone przez Gminę Mielec od 2012 roku. W schronisku może przebywać do 50 kotów i do 150 psów jednocześnie. Wszystkie zwierzęta mają stały dostęp do wody, są codziennie karmione, a ich klatki i boksy są codziennie sprzątane. Psy mieszkają w indywidualnych boksach, w każdym z nich jest buda i posłanie lub sianko. Koty mieszkają w oddzielnym budynku – w pokoju głównym znajdują się koty dorosłe i zdrowe. Staramy się zapewnić im odpowiednią ilość zabawek, drapaków i innych atrakcji. W osobnym pomieszczeniu znajdują się koty cierpiące na choroby zakaźne. W klatkach w osobnym pomieszczeniu znajdują się wyłącznie koty odbywające okres kwarantanny, chore i po zabiegach. Czasem zdarzają się także koty, które nie radzą sobie w pokoju ogólnym. Wtedy staramy się znaleźć im dobre domy jak najszybciej, ale do czasu adopcji przebywają w klatkach dla własnego bezpieczeństwa. Wszystkie zwierzęta trafiające do schroniska poddawane są odpowiednim zabiegom pielęgnacyjnym, odbywają okres kwarantanny i są szczepione na choroby wirusowe oraz czipowane. Obowiązkowo poddajemy wszystkie zwierzęta zabiegom sterylizacji, wyjątek stanowią zwierzęta młode – kocięta i szczeniaki, których ze względu na wiek nie można jeszcze wysterylizować.

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

emerytka

50 zł

Anonimowy Pomagacz

25 zł

Anonimowa Pomagaczka

24 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
7%
350 zł Wsparło 13 osób CEL: 5 000 ZŁ