"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla s...

Schronisko w Mysłowicach
organizator skarbonki

Schronisko w Mysłowicach

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Mysłowicach przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Mysłowicach funkcjonuje od 1998 roku, prowadzone jest przez Towarzystwo opieki nad Zwierzętami w Polsce. Jesteśmy niewielką placówką, na obrzeżach Mysłowic. Naszym celem jest działanie na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt. Obejmujemy ochroną i otaczamy opieką naszych potrzebujących braci mniejszych. W schronisku przebywają zwierzęta które kiedyś miały dom, nie miały szczęścia i zostały wyrzucone, nie dane im było zaznać miłości, staramy się zapewnić im namiastkę domu i opiekę. Wszystkie zwierzęta przechodzą kwarantannę, posiadamy ponad 100 kojców w tym, boksy na kwarantannę, dla zwierząt chorych i leczonych, po zabiegach lekarskich, dla matek ze szczeniakami, posiadamy również wybieg dla psów. Wszystkie zwierzęta są zaczipowane, odrobaczone, odpchlone, zaszczepione przeciwko wściekliźnie i chorobom wirusowym, po kastracji czy sterylizacji co udokumentowane jest w książeczce zdrowia, którą wydajemy nowemu właścicielowi. Schronisko cały czas ogłasza nabór na wolontariuszy.

Wsparli

29 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowa Pomagaczka

<3
6 zł

M

20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

MiB

40 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
5%
270 zł Wsparło 11 osób CEL: 5 000 ZŁ