"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla s...

Schronisko w Pasłęku
organizator skarbonki

Schronisko w Pasłęku

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt "Psi Raj" w Pasłęku przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Obrońców Praw Zwierząt im. Św. Franciszka z Asyżu prowadzące schronisko dla bezdomnych zwierząt w Pasłęku działa nieprzerwanie od 2008 roku. Powstało z inicjatywy ludzi wrażliwych na cierpienie zwierząt, którzy uratowali ponad 1000 psów, bezdomnych, chorych, okaleczonych, porzuconych. Stowarzyszenie jest jedną z nielicznych grup, którzy jako inspektorzy ds. ochrony zwierząt podejmują interwencję tam, gdzie łamane jest prawo zwierząt. Często takie sprawy, mają swój finał w Sądzie. Schronisko „Psi Raj” ciągle się rozbudowuje, potrzeby stale rosną, a możliwości finansowe są ograniczone, samą miłością do zwierząt nie dadzą rady podołać takim wyzwaniom, dlatego też zwracają się o pomoc do ludzi, którym nie jest obojętny los porzuconych i okaleczonych zwierząt.

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

anna

10 zł

M

15 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Romek

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
6%
300 zł Wsparło 11 osób CEL: 5 000 ZŁ