"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla s...

Fundacja S.O.S dla Zwierząt
organizator skarbonki

Fundacja S.O.S dla Zwierząt

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt "Psia Chata" w Chorzowie przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Fundacja S.O.S. dla zwierząt powstała 30 lipca 2007 roku. Przez wiele lat rozwijaliśmy się i robimy to nadal, a doświadczenie z mniejszymi braćmi pokazują, że życie nie znosi próżni. Cały czas się uczymy się, szkolimy i naprawdę kochamy to co robimy. Prowadzone przez nas od 2012 roku schronisko „Psia Chata” daje dach nad głową psom, kotom, zwierzętom gospodarskim takim jak: konie, kuce, kozy, owce, kaczki, ale również ptaki, gryzonie i zajęczaki. Nie mamy pomocy z miasta, borykamy się z problemem opłacania faktur u weterynarza, opłatą za czynsz etc. Czeka nas remont kojców… Mamy bardzo dużo starych psów wymagających leczenia. Średnio w prowadzonym przez nas schronisku łącznie około 50-60 psów, około 10 kotów, ale też wiele zwierząt gospodarskich. Utrzymujemy się głównie z darowizn i 1%.

Wsparli

24 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Ania

50 zł

Anonimowy Pomagacz

6 zł

M

30 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
6%
340 zł Wsparło 15 osób CEL: 5 000 ZŁ