"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla s...

Schronisko w Brodnicy
organizator skarbonki

Schronisko w Brodnicy

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt "Reksio" w Brodnicy przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

W maju 1994r. otrzymaliśmy zrujnowane gospodarstwo rolne wykupione przez miasto w strefie ochronnej oddanej do użytku w nowoczesnej oczyszczalni ścieków (na terenie były: stodoła murowana, szopa, obora i budynek mieszkalny). Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Brodnicy przyjęło pierwsze zwierzęta w dniu 12 września 1994r. Wcześniej – wobec narastającej bezdomności -zwłaszcza psów, wobec licznych rannych psów leżących na ulicach i przypadków znęcania się nad zwierzętami zwróciłam się do ówczesnego burmistrza Pana Wacława Derlickiego o pomoc w zorganizowaniu schroniska. Burmistrz natychmiast poparł naszą prośbę proponując jednocześnie, by schronisko prowadzone było przez Towarzystwo – co będzie z korzyścią dla zwierząt. Edukacja – na tę formę działalności od samego początku zwróciliśmy bardzo dużą uwagę. Odwiedzamy szkoły, aby dorastające pokolenie miało styczność z problemem bezdomności i znęcania się nad zwierzętami . Chcemy wychować pokolenie wrażliwe na krzywdę .

Wsparli

100 zł

MIROSŁAWA

tak wiele SERC trzeba...
30 zł

Anonimowy Pomagacz

25 zł

Anonimowy Pomagacz

6 zł

M

50 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Milena

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
7%
370 zł Wsparło 12 osób CEL: 5 000 ZŁ