"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla s...

Schronisko w Białej Podlaskiej
organizator skarbonki

Schronisko w Białej Podlaskiej

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt "AZYL" w Białej Podlaskiej przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Schronisko „AZYL” dla Bezdomnych Zwierząt w Białej Podlaskiej mieści się przy ul. Olszowej 4. Zostało utworzone w 2000 roku, zgodnie z Ustawą z dnia 13 września 1996 r. dotyczącą utrzymania czystości i porządku w gminach i realizuje zapis art.11 ust. 1 Ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o ochronie zwierząt. Jego właścicielem jest Urząd Miasta. Prowadzeniem placówki zajmuje się Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt „AZYL”. W tym czasie udało nam się wprowadzić wiele pozytywnych zmian. Były one możliwe głównie dzięki wpłatom darczyńców oraz odpisowi 1% podatku. Stowarzyszenie od 2010 r. ma status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP). Obecnie w schronisku przebywa ponad 300 psów i kilka kotów leczonych po wypadkach. Wszystkie czekają na człowieka i tęsknią za jego uczuciem. Schronisko ”AZYL” jest miejscem otwartym na pracę wolontariuszy oraz wszelką formę i chęć pomocy!

Wsparli

30 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

....

40 zł

Magda

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
30%
1 526 zł Wsparło 50 osób CEL: 5 000 ZŁ