"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla s...

Schronisko w Chojnicach
organizator skarbonki

Schronisko w Chojnicach

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt "Przytulisko" w Chojnicach przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Celem schroniska jest, oczywiście, zapewnienie godnego bytu przebywającym tu zwierzętom: schronienia, karmy, jak najmniejszego poziomu stresu, odpowiedniej opieki weterynaryjnej, w razie potrzeby leczenia. Ale to nie wszystko, schronisko musi być dla nich tylko przystankiem… Podstawowym zadaniem jest więc znalezienie podopiecznym nowego domu, czyli readopcja. W przeciwnym razie nie moglibyśmy nazywać się miłośnikami zwierząt, a schronisko zapełniałoby się w nieskończoność. Ponadto bez względu na stopień aklimatyzaji w schronisku i przywiązania do opiekunów zarówno pies jak i kot potrzebuje swojego człowieka i swojego bezpiecznego domu. Każdy zasługuje na jeszcze jedną szansę. Jeszce jednym ważnym celem jest ograniczanie populacji zwierząt domowych: psów i kotów, których niekontrolowane rozmnażanie prowadzi m. in. do przepełnienia schronisk. Sterylizacja jest jedynym sensownym rozwiązaniem. W coraz większym stopniu udaje nam się i ten punkt realizować.

Wsparli

23 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

Anonimowa Pomagaczka

7 zł

M

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
5%
250 zł Wsparło 9 osób CEL: 5 000 ZŁ