"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla s...

Schronisko w Dyminach
organizator skarbonki

Schronisko w Dyminach

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach od 01.01.2013 do chwili obecnej prowadzone jest przez Stowarzyszenie „Arka Nadziei”.  Na terenie obiektu znajduje się ponad 100 boksów oraz trzy wybiegi, które mają do dyspozycji nasi podopieczni. Na co dzień w schronisku zwierzakami opiekują się trzej opiekunowie, dwóch techników weterynarii oraz dwóch lekarzy weterynarii. W 2013 roku w naszej placówce zaczął funkcjonować samodzielny gabinet weterynaryjny, który troszczy się o psy i koty zamieszkujące obiekt. Gabinet jest obecnie wyposażony w podstawowy sprzęt diagnostyczny, codziennie przyjmuje od kilku do kilkunastu pacjentów. Wszystkie zwierzęta przebywające w schronisku są odrobaczone, odpchlone oraz oznakowane mikrochipem. Przed wydaniem do adopcji wszystkie dorosłe psy i koty są szczepione oraz poddawane zabiegowi sterylizacji/kastracji. Każde szczenię lub kocię opuszczające schronisko ma zagwarantowaną darmową sterylizację/kastrację. W schronisku działa wolontariat, do którego należy około 50 osób aktywnie uczestniczących w życiu schroniska. Schronisko otwarte jest dla odwiedzających przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 10:00 do 16:00.

Wsparli

30 zł

Anonimowy Pomagacz

16 zł

Dora

50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

tpisopel

X zł

Pati

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
26%
1 317,19 zł Wsparło 49 osób CEL: 5 000 ZŁ