"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla S...

Schronisko w Krzesimowie
organizator skarbonki

Schronisko w Krzesimowie

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Krzesimowie przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Schronisko dla zwierząt w Krzesimowie (obecnie w likwidacji) prowadzone przez Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami to nie tylko szare dachy nad głowami psów często skrzywdzonych, porzuconych czy chorych, to również codzienne działania mające na celu przede wszystkim stworzenie możliwie jak najlepszych warunków dla codziennego, godnego życia każdego czworonożnego przyjaciela. Schronisko znajduje się w odległości 25 km od Lublina. Powstało na bazie zaadoptowanej leśniczówki w Nadleśnictwie Świdnik. Jest położone wśród lasów w oddaleniu od zabudowań wiejskich. Po przyjęciu do schroniska psy są badane przez lekarza weterynarii, a w poszczególnych przypadkach przeprowadzane są konsultacje z lekarzami Klinik Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Dzięki wolontariuszom, którzy się nimi zajmują psy są wyprowadzane na spacery i wypuszczane na wybieg. Po pewnym czasie Przebywania w Schronisku stają się pięknymi i zdrowymi psami nadającymi się do adopcji. Schronisko (w likwidacji) nie przyjmuje już nowych zwierząt, obecnie przebywa w nim trzydzieści psów pilnie szukających nowych, kochających opiekunów. Aktualnie gminy nie płacą już za utrzymanie psów w schronisku, sytuacja finansowa nie jest ciekawa – często brakuje nawet na bieżące opłaty…

Wsparli

7 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowy Pomagacz

💗
5 zł

M

50 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

E

30 zł

Ania

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
8%
400 zł Wsparło 11 osób CEL: 5 000 ZŁ