"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla s...

Schronisko w Machowie
organizator skarbonki

Schronisko w Machowie

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Machowie przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Schronisko w Machowie prowadzone jest przez kilka osób ze Stowarzyszenia. Jedno z najbiedniejszych, ale najszczęśliwszych schronisk, gdzie nie ma przerażonych zwierząt. Serce które w opiekę nad zwierzętami oddają wolontariusze jest ogromne. Borykamy się z wieloma problemami, brak karmy, zalewanie w czasie deszczy, ale cały czas intensywnie pracujemy nad poprawą dobrostanu zwierząt. Mimo wszelkich starań my jako Stowarzyszenie, nigdy nie zastąpimy  im domu oraz poczucia bezpieczeństwa wynikającego z relacji z tym jedynym człowiekiem, do którego można się przywiązać i bezgranicznie mu ufać. Dla nich nasza decyzja o adopcji jest ratunkiem i szansą na nowe, godne życie.

Wsparli

16 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowa Pomagaczka

4 zł

M

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
12%
600 zł Wsparło 19 osób CEL: 5 000 ZŁ