"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla s...

Schronisko w Rudniku
organizator skarbonki

Schronisko w Rudniku

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Rudniku przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Z wielką pasją i zaangażowaniem pomagamy opuszczonym i skrzywdzonym przez los zwierzętom z województwa świętokrzyskiego. Często trafiają pod nasz dach te naprawdę potrzebujące i niechciane. Z pomocą lekarzy weterynarii leczymy je i dbamy aby doszły do siebie po często traumatycznych przeżyciach. Staramy się zapewnić im możliwie jak najlepszą opiekę. Każdy pies, który trafi do naszego schroniska jest wysterylizowany, zaszczepiony, odpchlony, odrobaczony oraz jest trwale oznakowany mikroczipem.

Wsparli

50 zł

Kasia

20 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Małga

10 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Rafał

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
28%
1 421 zł Wsparły 32 osoby CEL: 5 000 ZŁ