"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla s...

Schronisko w Sosnowcu
organizator skarbonki

Schronisko w Sosnowcu

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowcu przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Sosnowcu mieści się w dzielnicy Milowice, przy ulicy Baczyńskiego 11A. Schronisko przyjmuje bezdomne psy i koty wyłącznie z terenu gminy Sosnowiec. Przyjęcia zwierząt odbywają się całą dobę. Od 1 stycznia 2012 roku każde zwierze schroniskowe podlega obowiązkowej kastracji lub sterylizacji. Jeżeli stan zdrowia lub inne względy nie pozwolą na wykonanie zabiegu w schronisku właściciel otrzymuje bezpłatny talon na wykonanie zabiegu we wskazanej lecznicy. Warunkiem adopcji jest pisemna zgoda na zabieg i zobowiązanie wykonania go do 30 dni od daty adopcji. Wszystkie zwierzęta opuszczające schronisko są trwale oznakowane elektronicznie (zaczipowane) – posiadają wszczepiony pod skórę mikroczip. Oznacza to, że w przypadku zagubienia lub porzucenia – identyfikacja zwierzęcia i odnalezienie właściciela będą bardzo ułatwione.

Wsparli

130 zł

Anonimowa Pomagaczka

15 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Małgorzata

10 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

M

30 zł

Małgorzata

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
10%
500 zł Wsparło 16 osób CEL: 5 000 ZŁ