"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla s...

Schronisko w Tomarynach
organizator skarbonki

Schronisko w Tomarynach

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach – to pierwsze w woj. Warmińsko-Mazurskim międzygminne schronisko. Dziewięć Gmin: Gietrzwałd, Stawiguda, Jonkowo, Świątki, Dobre Miasto, Olsztynek, Purda, Barczewo, Dywity – te gminy postanowiły konstruktywnie zareagować na szeroko rozumiany problem bezdomności zwierząt, budując obiekt w Tomarynach, który przyjmował będzie bezdomne w wyniku różnych okoliczności psy i suczki. Schronisko poza opieką, poszukiwaniem domów i promocją adopcji wykonuje obligatoryjne zabiegi kastracji i sterylizacji przebywających w nim zwierząt – celem ograniczenia populacji jako element realizacji Programu Walki z Bezdomnością Zwierząt realizowanego w w/w gminach.

Wsparli

13 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

anna

20 zł

Beata

7 zł

M

50 zł

Cezary

Powodzenia!
10 zł

Romek

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
4%
230 zł Wsparło 9 osób CEL: 5 000 ZŁ