Fundacja dla Zwierząt Szczęśliwy Los

Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Mirosław Blacha

E-mail kontakt@schroniskochelm.pl

Telefon 692458243

Lokalizacja Chełm, lubelskie

Fundacja „Szczęśliwy Los” to organizacja, która działa na rzecz dobra zwierząt. Jej celem jest ochrona i pomoc bezdomnym psom i kotom oraz poprawa jakości ich życia. Fundacja zajmuje się m.in. adopcją zwierząt a także prowadzeniem schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Działalność organizacji opiera się na pracy wolontariuszy i darczyńców, którzy przyczyniają się do realizacji misji fundacji. Wsparcie dla „Fundacji Dla Zwierząt Szczęśliwy Los” to szansa na poprawę sytuacji bezdomnych zwierząt oraz na stworzenie lepszej przyszłości dla nich.

W naszym Schronisku znajduje się wiele spragnionych uczucia psów, które z utęsknieniem czekają na ludzi chcących dać im prawdziwy dom. Od jakiegoś czasu liczba przebywających u Nas psiaków zmienia się między 80 a 90. Na Naszym terenie znajduje się 36 boksów, w tym 8 przeznaczonych na kwarantannę. Każdy boks wyposażony jest w ocieplane budy i drewniany podest. Oczywiście, każdy psiak w boksie ma wiaderko na wodę i swoją miskę na jedzenie. W boksie przebywa maksymalnie po 3 psy.

Każdy psiak w Schronisku zostaje zaszczepiony przeciw wściekliźnie, zachipowany, odrobaczony i odpchlony. Również kastrujemy naszych Podopiecznych.

Często trafiają do nas zwierzaki chore lub po wypadkach, które wymagają specjalistycznych badań,  leczenia i rehabiltacji. Założona przez nas Fundacja wpiera nasze działania poprzez możliwość zbiórek na rzecz tych najbardziej potrzebujących Podopiecznych.

Pomogli

Ładuję...

Adopcje