To początek naszego końca. Pomóż nam dalej istnieć i ratować zwierzęta!

2 dni do końca
Wsparły 772 osoby
23 482 zł (78,27%)
Brakuje jeszcze 6 518 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 6 Marca 2021

Zakończenie: 16 Kwietnia 2021

25 Marca 2021, 18:03
Błagamy o pomoc...

Sekcja Krasnystaw składa się jedynie z dwóch osób. Z tego jedna jest na miejscu, a druga za granicą i pomaga jedynie online. Jest ciężko, bo życie zawodowe zabiera nam bardzo dużo czasu... Na wolontariat zostało nam go bardzo malo :( 

Od wielu lat działamy ratując tych, którzy sami nie mogą prosić o pomoc. Najczęściej kosztem swojego życia prywatnego. Z całych sił walczymy o każde życie, staramy się zrobić wszystko co w naszej mocy, by osiągnąć ten cel. 

W tym momencie mamy pod opieką 9 psów oraz 7 kotow. 7 psiaków od dawna przebywa w hotelikach, miesięczny koszt to minimum 450 zł od jednego psa. Adopcje stoją, nie są to rasowe, małe, bezproblemowe psiaki. Wszytskie mają za sobą ciężką przeszłość, chorobę lub są po prostu stare. Każda adopcja dla nas to cud. 

Dodatkowo wyżywienie, profilaktyka przeciwpasożytnicza, szczepienia - to przy wielu zwierzakach ogromne koszty. Boimy się każdego nowego dnia, boimy się, że jakiś nasz podopieczny nagle zachoruje, a nas nie będzie stać na to, by mu pomoc... 

W chwili obecnej nie jesteśmy w stanie pomagać ze względu na zadłużenie. Odmawiamy przyjęcia do siebie kolejnym zwierzakom... czujemy się z tym okropnie, jednak nie mamy wyjścia... 

To początek naszego końca. Pomóż nam dalej istnieć i ratować zwierzęta. Myślałyśmy, ze nigdy to nie nastąpi, ale się przeliczyłyśmy. Powoli przestajemy istnieć... Nasza sekcja - sekcja Krasnystaw - liczy 2 osoby. Obie studiujemy i pracujemy, a większość wolnego czasu staramy się poświęcać bezdomnym zwierzętom. Jednak nie zawsze to wychodzi tak, jakbyśmy chciały.

W tym momencie nie jesteśmy w stanie pomóc nowym psom, czy kotom. Po prostu nie nas na to nie stać. Pod naszą opieką przebywają psiaki starsze „mało adopcyjne”, trudne pod względem charakteru. Większość przebywa w płatnych hotelach... A miesięczny koszt utrzymania naszych zwierząt to kilka tysięcy złotych. Gdy któryś z naszych podopiecznych zachoruje - nie mamy z czego opłacić leczenia.

Nasza sytuacja finansowa jest krytyczna. Jesteśmy na wielkim minusie. Błagamy o pomoc w spłacie zadłużenia. Każda złotówka jest teraz na wagę złota!

Zbiórka Sekcji Krasnystaw 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
11 aktualnych zbiórek
452 zakończone zbiórki
2 dni do końca
Wsparły 772 osoby
23 482 zł (78,27%)
Brakuje jeszcze 6 518 zł
Wesprzyj