Kicia trafiła do nas jako 10 latka - po śmierci swojej opiekunki. Prosimy o pomoc w jej zbiórce!

Wsparło 9 osób
590 zł (36,87%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 25 Lutego 2023

Zakończenie: 1 Czerwca 2023

Godzina: 01:01

Bardzo wszystkim dziękujemy za wsparcie zbiorki Kici! Wczoraj był bardzo smutny dzień.

Kicia  odeszła wczoraj po walce o jej życie... Kicia jak wiecie trafiła do nas z o wiele poważniejszymi schorzeniami, niż ktokolwiek się spodziewał - poza chorymi nerkami, o których było wiadomo od razu, odkryliśmy ledwo drożne przewody żółciowe, zapalenie jelita cienkiego, zapalenie wątroby i rozregulowaną tarczycę.
Kotka powinna przejść zabieg, którego niestety by nie przeżyła ze względu na wiek i schorzenia.

Dzięki antybiotykoterapii udało się wyszarpnąć dla niej jeszcze prawie rok życia.
Większość tego czasu (poza początkiem w naszej kociarni) spędziła w domu, początkowo tymczasowym, który zmienił się w stały.
Kicia odżyła, z kota osowiałego wśród innych w naszej kociarni, została rozmiauczaną i biegającą 10-letnią emerytką, która przeżyła drugą młodość, mieszkając z kociolubnym królikiem oraz nową właścicielką. 

Weroniko - wiemy jak Ci teraz ciężko, bo wszyscy Kicię kochaliśmy i bardzo pragnęliśmy dla niej spokojnego, cierpliwego domu, którego nie przerazi ilość podawanych leków, wizyt u weterynarza, koszty i świadomość stanu zdrowia Kici.
Byłaś więc odpowiedzią na nasze prośby i modlitwy o najlepszy dom dla Kici! I za to pięknie dziękujemy i ściskamy Cię mocno w tym ciężkim czasie! 

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
6 aktualnych zbiórek
192 zakończone zbiórki
Wsparło 9 osób
590 zł (36,87%)
Adopcje