Serce człowieka można poznać po tym, jak trak...

Mirella Wolniewicz
organizator skarbonki

Mirella Wolniewicz

Szanowni Darczyncy, Serce człowieka można poznać po tym, jak traktuje zwierzęta...

Ja jestem osobą, która odda wszystko dla zwierząt. Nie oczekuję od innych tego, aby byli tacy jak ja, ale zawsze proszę i błagam, aby nie krzywdzić naszych Braci Mniejszych. Naszym celem zawsze było i zawsze będzie stworzenie uratowanym zwierzętom spokojnego, ciepłego, a przede wszystkim bezpiecznego domu, w którym zwierzęta już do końca swoich dni będą mogły być szanowane i szczęśliwe. My, ludzie jesteśmy głosem naszych Braci Mniejszych, Przyjaciół, którzy milczą w cierpieniu. Okrucieństwo ludzkie nie zna granic, wiec ważne jest, aby znaleźli się wśród Nas ludzie, którym dobro zwierząt nie jest obce.

Mirella Wolniewicz

Mirella Wolniewicz

Mirella Wolniewicz

Mirella Wolniewicz

Mirella Wolniewicz

Mirella Wolniewicz

Zebrane środki przeznaczymy na zaspokojenie podstawowych potrzeb naszych podopiecznych oraz kosztów codziennego funkcjonowania. Przed nami ciężki okres, jakim jest zima, a ta będzie, jak wszyscy wiemy wyjątkowo ciężka. Z reszty uzbieranych środków, planujemy budowę wiaty dla naszych zwierząt.

Nie udaje nam się nigdy w konkursach wygrywać, ale próbować trzeba, może tym razem się uda. W tym konkursie liczy się ilość darczyńców, a nie kwota, jaka przekazują, to znaczy, że wystarczy wpłacić symboliczną złotówkę.

Wszystko zależy od WAS kochani Darczyńcy, to Wy decydujecie, czy zasłużyliśmy na Wasze zaufanie.

Wsparli

5 zł

Dominika Burdyl

10 zł

Małgorzata Kozłowska

1 zł

Kotinek

1 zł

Kocia

1 zł

Lima

1 zł

Rysiek

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
132 zł
Wsparło 37 osób