Fundacja na Rzecz Ochrony Zwierząt SFORA HUSKY

Fundacja na Rzecz Ochrony Zwierząt SFORA HUSKY

Reprezentant PAULINA BIELA WOJTASIAK

E-mail pbiela@amu.edu.pl

Telefon 531216650

Lokalizacja Baranowo, wielkopolskie

Fundacja na Rzecz Ochrony Zwierząt Sfora Husky zajmuje się adopcjami psów od wielu lat.  Jeszcze jako wolontariusze poświęcaliśmy nasz czas i fundusze, aby chronić i pomagać  te piękne i wymagające psy. Ich wygląd zwodzi ludzi, którzy często decydują się na psy tych ras, nie mając przygotowania do właściwej opieki nad nimi. Psy te kochają bieg, znakomicie radzą sobie w sportach zaprzęgowych, dlatego propagujemy aktywne formy przebywania z psem.

Naszym zadaniem jest uświadamianie przyszłych właścicieli, jak postępować z psem i czego powinni się po nim spodziewać. Staramy się wybrać odpowiedniego psa dla człowieka, ale i odpowiedniego człowieka dla psa. 

Pomagamy w schroniskach, zapewniamy opiekę po zabiegach chirurgicznych, znajdujemy dla psów domy tymczasowe, gdzie dobrzeją. Staramy się, aby zwierzęta były w znakomitym zdrowiu, wykastrowane, zsocjalizowane i dobrze wychowane, zanim trafią do nowych właścicieli.

Psy, które od dawna przebywają w schroniskach, znajdują się pod specjalną pieczą: nasi wolontariusze wyprowadzają je na spacery, dbają o ich higienę, zapewniają kontakt z człowiekiem, co jest szczególnie ważne dla tych bardzo towarzyskich psów.

Przeprowadzamy szczegółowe ankiety wśród chętnych, badamy warunki, w jakich ma zamieszkać pies, uczymy ludzi specyfiki rasy, zaprzyjaźniamy się z nowymi właścicielami i jesteśmy do ich dyspozycji długo po zakończeniu procesu adopcji.

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowa Pomagaczka

darowizna transport
10 zł

Anonimowy Pomagacz

25 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Malwa

Ciesze się, że jesteście i widzicie w zwierzętach piękno. Peace!
10 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej