Każda złotówka ma moc i ratuje życie!

Fundacja Mon Ami
organizator skarbonki

Przyjaciele!

Bierzemy udział w konkursie. Potrzebujemy Waszej pomocy, setek dobrych serduszek w walce o dotacje! Bez Was nie damy rady! 

Wygraną chcemy przeznaczyć na stworzenie Kociego Domu, czyli na zakup ogrzewanego podwójnego kontenera  i doposażenie go na potrzeby kociarni, a kwotę zebraną w skarbonce przeznaczyć na utrzymanie i leczenie naszych podopiecznych.

Nie chcemy odmawiać pomocy kolejnym kocim biedakom, tylko dlatego, że brakuje miejsca, chcemy pomagać, ale bez odpowiednich warunków i przestrzeni jest to niemożliwe.

Tylko z Waszą pomocą możemy zapewnić im ciepło i dach nad głową w zimowe dni. Tylko z WAMI możemy zmieniać życie chorych, porzuconych kotów na lepsze. Leczyć, zapobiegać bezdomności poprzez sterylizację, szukać im nowych domów.

Dlatego bardzo, bardzo prosimy o pomoc. Liczy się każda złotówka, każda wpłata jest dla nas i naszych podopiecznych bezcenna!

Od kilkunastu lat pomagamy zwierzakom. Ratujemy je przed śmiercią, leczymy, utrzymujemy w domowych warunkach, aby mogły poczuć co to znaczy ciepły, bezpieczny kąt i miłość człowieka.

Nasi podopieczni to w większości staruszki, zwierzaki chore i nieadopcyjne. Wymagają one odpowiedniego leczenia, odpowiednich karm, suplementów, systematycznych wizyt w lecznicach.

Miesięczne koszty zadbania o tak liczną gromadkę w czasach, kiedy wszystko drożeje z dnia na dzień są ogromne.

Kochani my i nasi podopieczni liczymy na WAS !
Bez Was nie damy rady! Potrzebujemy Waszej pomocy !

Dziękujemy za każde wsparcie!

Wsparli

5 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Kasia💕💕💕💕

5 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

11,11 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
1 304,11 zł
Wsparło 85 osób