Skarbonka VENDI

Projekt Vendi Czuwa zajmuje sie pomocą zwierzętom starym, chorym i tym w najpilniejszej potrzebie. W tej chwili pod  opieką Projektu jest 30 zwierząt. Mieszkają w dwóch domach tymczasowych. Pod opieka Kasi w świętokrzyskiej siedzibie fundacji mieszka 9 psów i trzy koty. Pod opieką Ani w wielkopolskim domu tymczasowym 16 psów i trzy koty. Wszyscy wiedzą jakie koszty generują zwierzęta chore i starsze, niestety projektowe wydatki nie chcą być  w zgodzie z wpływami na konto. Musimy więc prosić o pomoc.

Czemu?
Przykładowy wrzesień - 660zł wpłat na fundacyjne konto i 30 zwierząt. Wydatki wrześniowe to trzykrotność tej kwoty (należność za wywóz nieczystości - nałożona na fundację przez urząd gminy i jako jedyna ze stert rachunków opłacana z konta fundacyjnego oraz koszty weterynaryjne). I tak co miesiąc.
Pokazujemy Wam uratowane, szczęśliwe zwierzaki starając się nie prosić nagminnie o pomoc. Lwia część funduszy na zapewnienie im wyżywienia i opieki weterynaryjnej pozyskiwana jest przez nas z cyklicznych sprzedaży bazarkowych, które same organizujemy i prowadzimy. Czasem to nie wystarcza, czasem brak nam zwyczajnie czasu. Prywatnie ponosimy opłaty i w miarę możliwości wydatki generowane przez zwierzęta, ale więcej już nie damy rady. Nieubłaganie zbliża się zima, najgorszy dla nas okres, najtrudniejszy. To są zawsze dodatkowe koszty. Mamy nadzieję, że uda się ją przetrwać bez dodatkowych problemów.

Dlatego właśnie powstała Skarbonka Vendi.

Mamy nadzieję, że będziecie z nami.

Pozdrawiamy - Projekt Vendi Czuwa

Anna Mazur

Anna Mazur

Anna Mazur

https://www.facebook.com/projektwolontariat/?__xts __[0]=68.ARD0rGt7RveDBsw_CbTeyNxZcf02KedHySrWHtUXe ifnlk-JekCL55FKiTtpZolWz81TFCGcKIkTYjGW7_Qj9merEKl AELBX2r8HY_1OMe-0NhNV_tOudy_-h5662IxV77LlWxPTWUAOe m0K06ProSW3oh2mM7eH3yUr1fhb8ZgRUNRSdrNaAxlXBoyMEcS qORixSFkIa_LhpTTI2y2_qg&__tn__=k*F&tn-str= k*F

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 5 000 ZŁ